” BĄDŹCIE PSZCZOŁAMI – A NIE MUCHAMI „

Obrazek

Rozumiecie przesłanie?
Jeżeli nie to postaram się w dwóch słowach wyjaśnić.

Muchy, jak to muchy paprają się w nawozie – czyli po polsku w gównie. Odnosi się to do ludzi, którzy tracą swoje siły (czyli myśli, energię, krew, moc, tracą duszę) na pierdoły podrzucone nam przez te „społeczne pasożyty”, które dziś rządzą Polską, Rosją i całym Światem. Ludzie tacy czytają zbędną makulaturę, która zaśmieca każdy kiosk, oglądają durne programy w tv, kłócą się i spierają się między sobą o cudze interesy obcokrajowców, którzy trzymają władze zgodnie z zasadzą „dziel i rządź” , marnują czas na jakieś nikomu niepotrzebne rzeczy jak np. siedzenie przed kompem i granie w różnego rodzaju gry, które to nie wnoszą praktycznie nic do naszego życia – jedynie dają złudną perspektywę dobrze spędzonego czasu, oglądanie pornoli, zachwycanie się nowym artykułem na wp albo onecie, podniecają się nowym demotywatorem lub inną pierdołą – suma sumarum babrają się w bezwartościowym gównie, które nie przynosi żadnego pożytku im, ani ludziom którzy mają przyjemność, bądź też nie, być częścią ich życia.

Pszczoły jak to pszczoły zbierają nektar i trudzą się dla dobra większej całości. Dzięki ich trudowi ul jako całość ma szansę przetrwać i dalej się rozwijać. Pszczoły również mają przyjemność podczas swego trudu przebywać w miłym i przyjemnym otoczeniu kwiatów, z których pozyskują nektar – oczywiście nie mówię tutaj, że ich życie jest mega piękne i rewelacyjne, lecz pragnę zwrócić tylko uwagę na to, że lepiej siedzieć na pięknym i pachnącym kwiatku niż być ubabranym po same łokcie w gównie.

Wybierajcie Sami – Czy chcecie być muchami, czy też może pszczołami?
Każdy ma wolną wolę i co zrobi ze swoją energią, jest już jego osobistą sprawą. Może ją marnować na lewo i prawo i dzięki takiej polityce szybciej „odpadnie z gry”.
Może również pomnażać swoją energię i miłość poprzez poznanie „reguł gry”. Życie jest bardzo złożone, lecz opiera się na prawach, które warto poznać. Te prawa zapisane są min w Słowiano-Aryjskich Wedach. Dziedzictwo Naszych Przodków jest w zasięgu ręki – to oni stworzyli zasady funkcjonowania tego świata, tej rzeczywistości – Tego Wszechświata – głupotą było by nie wykorzystanie ich doświadczenia i mądrości – tylko najbardziej zatwardziali i głupi ludzie nie są w stanie zrozumieć, że tylko i wyłącznie opierając się na doświadczeniu przodków możemy doskonalić się dalej i podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje.

Pora wykorzystać Doświadczenie Przodków – http://vedagor.ru/index/0-6

Reklamy

1 komentarz do “” BĄDŹCIE PSZCZOŁAMI – A NIE MUCHAMI „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s