ZDROWO MYŚLENIE

Obrazek

„Nigdy nikomu nie ufaj, po pierwsze – ten ktoś może sam się mylić,

a po drugie – może celowo wprowadzać cię w błąd”.

„Kłamstwo z lewa, kłamstwo z prawa – A ja pośrodku”. Jak bronić się przed kłamcami, oszustami których pełno w naszym dzisiejszym świecie. Na każdym kroku można spotkać ludzi, którzy są święcie przekonani co do swoich racji – święcie wierzą w to co napisane w gazecie, wierzą ślepo w to co usłyszeli w „faktach”, „wiadomościach”, „wydarzeniach” i uznają to za prawdę, czytają książki i myślą, że zjedli wszystkie rozumy. Posługują się informacjami, które zdobyli w podstawówce, szkole średniej, na studiach – ufają autorytetom w postaci nauczycieli, doktorów, profesorów i ślepo wierzą, że oni mają rację – Czy nie zastanawialiście się czasem, że oni po prostu w świecie mogą kłamać, żeby czerpać zyski z waszej naiwności? Żebyście podnosili „słupki oglądalności” przeróżnym programom, dzięki czemu one dostają pieniądze, a choćby z tytułu reklam. Żebyście studiowali na przeróżnych, nikomu nie potrzebnych kierunkach, a później nie mogli znaleźć pracy. Można tutaj sypać przykładami, jak z rogu obfitości – kłamstwa i kłamców dziś pełno.

„Ślepa wiara” – to fanatyczna wiara. Kiedy człowiek nie sprawdza przydatności danej wiedzy na własnym przykładzie – poprzez własne doświadczenie, czy jest ona prawdą, czy też kłamstwem – wtedy jest wodzony za nos, jak ostatni frajer – pójdzie wszędzie tam, gdzie pokieruje go kłamca, będzie robił to co podsunie mu pod nos kłamca – suma summarum będzie tracił siły i energię trudząc się dla dobra kłamcy – A on będzie go wykorzystywał jak taką „dojną krowę”.

„Chociaż jest wiele rzek – w morzu i tak staną się jednym.

Chociaż jest wiele kłamstw – jedna prawda obali je wszystkie.

Kiedy pojawia się jedno słońce, ciemność,

Choćby była nieprzenikniona – znika.”

Dlatego ważne jest, aby nie ganiać bezmyślnie za obłudą i iluzją tego świata, a skupić swoją uwagę na sprawach, które pomogą nam rozwinąć nasze naturalne zdolności – cała wiedza o tym świecie zapisana jest w Wedach Słowiano-Aryjskich – http://vedagor.ru/index/0-6 – wersja po rosyjsku. Istnieją również Wedy, które przetrwały w Indiach – Mahabharata, Bhagavad Gita, Ramajana – lecz to są tylko części Słowiano-Aryjskich Wed – mają one polskie tłumaczenia, dlatego warto się nimi zainteresować – najlepiej jednak korzystać z oryginalnych Słowiano-Aryjskich Wed.

Wedy to nic innego jak Wiedza Pozostawiona Nam Przez Naszych Przodków. Nasi Przodkowie doskonale zdawali sobie sprawę z wyzwań jakie przed nami stoją i wiedzieli, że nadejdą czasy, kiedy to kłamstwo będzie wszechobecne, a kłamcy będą mieli swoje „pięć minut”. Pozostawili nam wiedzę na temat tej rzeczywistości i praw nią rządzących.

Przez ostatnie tysiąc lat Kultura Wedyjska na ziemiach Słowiańskich była z czystą premedytacją niszczona. Ludzie, którzy byli „nosicielami” tej kultury, byli po prostu unicestwiani fizycznie – paleni, ścinani, mordowani i tak przez ostatnie tysiąc lat. A to „święta” Inkwizycja, a to różnego rodzaju wojny wywoływane tylko po to, żeby skłócić ze sobą bratnie narody i zagarnąć ich dobra materialne oraz dorobek kulturowy.

To wszystko było i teraz przyszedł czas, żebyśmy otrząsnęli się z apatii – Pora Przestać Wierzyć w te ciągłe Kłamstwa serwowane nam na każdym kroku. Pora Wspomnieć Zapomniane – Pora Wspomnieć Naszych Przodków.

Nasi Przodkowie zalecali, że jedyną bronią,

dzięki której można wygrać z kłamstwem jest

ZDROWO MYŚLENIE.
„Wykorzystajcie Doświadczenie Przodków. To Jest Fundament, Na Którym Możemy Się Oprzeć. Stworzyć Silną Rodzinę, Silne Plemię, Ród, Naród, Dzierżawę. Nie mamy innego fundamentu poza Dziedzictwem Naszych Przodków. To Doświadczenie Przodków. Kto Nie Posługuje Się Doświadczeniem Swoich Przodków, Jest Skazany Na Popełnianie Ich Błędów. Kto Nie Zna Swojej Przeszłości, Ten Nie Ma Przyszłości. Drugiego Fundamentu Nie Posiadamy.”
CDN.
Wiecej: http://www.eioba.pl/a/3xb7/mysl-zdrowo#ixzz2Q90RoTh0

1 komentarz do “ZDROWO MYŚLENIE

  1. tong

    Witam. mam pytanie odnośnie tego obrazka z czerwonym napisem. Chciałbym wiedzieć co tam jest napisane z góry dziękuję za pomoc

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s