Główne Obowiązki Męża i Żony.

Główne Obowiązki Męża i Żony.

Zaczniemy od Obowiązków Żony…

Pierwszy Obowiązek Żony, to „W trudzie być sługą”. Wiele kobiet zapewne powie, dlaczego to trzeba służyć mężowi? W Wedach żona porównywana jest z łódką, a mąż porównywany jest z tym, kto siedzi przy wiosłach. Zadanie żony, to podtrzymywanie męża „w tym przyczynowym, życiowym oceanie” – (materia przyczynowa Karob, odsyłam do treści pod tytułem „Materia Przyczynowa”). A zadaniem męża jest „machanie wiosłami” i dotarcie do brzegu, czyli doskonałości. Dotrze mąż do brzegu tj. do Doskonałości, to wtedy również dotrze do niej „łódka”. Zrozumiałe? – To jest podstawowe zadanie kobiety, tj. Służyć Swojemu Mężowi – Podtrzymywać Go, dlatego po pierwsze: „W trudzie sługa”. Ona zabiera część materialnych bogactw dla siebie, a mąż powinien osiągnąć Duchową Doskonałość, aby „ciągnąć” ją za sobą. Mąż jest nauczycielem, dla żony – „Gdzie igła, tam i nitka, gdzie mąż, tam i żona”. Mąż – Igła, Żona – Nitka.

Czyli po pierwsze: „W trudzie, sługa”.

Po drugie: „Opiekuńcza jak Mama”. Co to oznacza. Tak jak mama, bez żadnych osobistych, egoistycznych celów, odnosi się do swojego dziecka, tak samo i żona powinna odnosić się jak „dobra mama” do swojego męża. Nie takie zwykłe macierzyńskie relacje, ale jak „Mama, bez żadnych samolubnych celów – służy”. A dziś żona mówi: – „Acha, przyniesiesz mi wypłatę, to ja tobie portki zeszyję” – nie takie powinny być relacje. Jeżeli mąż będzie widział, że jego żona rzeczywiście jak „mama o niego dba”, bez żadnych samolubnych celów i niczego nie pragnie w zamian, to on tak samo będzie się do niej odnosił – Prawda? A jeśli zobaczy, że żona taka „szczwana” i tylko myśli egoistycznie o sobie, to jak on będzie się do niej odnosił? – Odpowiednio. Rodzina się wtedy rozleci, jeżeli wy nie będziecie odnosić się do niego jak „Mama do Swojego Dziecka” – tj. „bez egoistyczne służenie” – To Jasne? Tak jak wy będziecie, się do niego odnosiły, tak i on będzie się odnosił do was.

Po trzecie: „Wytrwała jak Ziemia”. Ludzie nad Ziemią się wyżywają, a Ona to wszystko „dzierży”- wytrzymuje, jak „Dobra, Kochająca Mama”. I tak, wszystkie życiowe niepowodzenia, cierpienia, kobieta powinna znosić wytrwale jak Ziemia. Wytrzymać powinna wszystko – to jest jej lekcja. Jeżeli ona wszystkie cierpienia wytrzyma, to wtedy one się „rozkładają”, a kobieta zyskuje siły. Powinna przejawiać cierpliwość. To jest wcielenie, dzięki któremu możecie te umiejętności „wytrenować” – „Jest To Kobieca Droga, tego Wcielenia” – mówię tak w dużym skrócie.

Po czwarte: „Zachować Urodę Łady” – co to oznacza? Ona powinna być dla męża atrakcyjna. Zawsze i w jakiejkolwiek sytuacji. Lecz jeśli mąż widzi, że jego żona chodzi po domu w łachmanach, starych szmatach, brzydkich, niepociągających, a jak idą w gości to ona się ładnie ubiera, przystraja i ładnie zachowuje to mąż myśli: – „Ale ona złośliwa, dla mnie to robi, czy dla sąsiada?”. Jak on będzie się do niej odnosił? – Odpowiednio. Żona powinna dla męża śpiewać, dla męża się ubierać, dla męża przyozdabiać się, dla męża tańczyć – wszystko dla Męża. Jeśli mąż będzie widział, że ona rzeczywiście dla niego to wszystko robi, to będzie wtedy odpowiednio odnosił się do niej. Dziś jak kobiety idą do pracy to ładnie się ubierają, przyozdabiają, a w domu… To nieprawidłowe podejście.

Po piąte: „W rozmowach powinna być Mędrcem” – ona powinna być Wiedunią, taką, która Wie. Jeśli ona jest głupia, pusta to mąż powie: – „A o czym z moją żoną rozmawiać?, ona w ogóle niczym się nie interesuje. Chyba poszukam sobie innej i z nią normalnie porozmawiam”. Bez „żeńskiej mądrości” rodzina również się rozpadnie. Jeśli ona nie ma tej mądrości, to po pierwsze mąż będzie znudzony, a po drugie kobieta będzie nieprawidłowo postępowała w swoim życiu. Pamiętacie, jak mówiliśmy, że ona powinna być najpierw Wiestą, potem Wiedunią, a na końcu Wiedźmą. Ona powinna władać sześćdziesięcioma czterema sztukami, których ją nauczano – Kamasutra. Wtedy taka żona jest złotem. Ona nie powinna być głupia – Rozumiecie? Ona powinna być mądra. A mądrość pozwoli jej ochronić rodzinę. A głupota, zwłaszcza jeżeli będzie popełniać błędy, zniszczy rodzinę, dlatego, że Kobieta Jest Opiekunką Rodziny. Siła Rodziny zależy od Kobiety, a nie od mężczyzny. Myślę, że kobiety się z tym zgadzają.

Po szóste: – „Stać się Wiedźmą” – co to oznacza?. Jeśli ona nie potrafi wcielić pełnowartościowego potomstwa, to po co komu taka żona? – Prawda? – Tak. Dlatego, że mąż bierze żonę tylko po to, żeby wypełnić „Dług przed Rodem”. Jemu dali ciało i teraz on powinien wcielić swoich krewnych – oddać im dług. Jeśli on tego nie wypełni, to kto go później wcieli? Dlatego podstawowy obowiązek kobiety to – Wcielać Krewnych Męża, chociaż to również jej krewni. Dlatego ona powinna władać tą nauką. Stać się Wiedźmą. Zrozumiałe, czy też nie do końca? – Wiedźma, to Wiedząca Matka, która wie jak urodzić pełnowartościowe dzieci, wcielić Bogów ze Swojego Rodu – Dosłownie. Nie jakiegoś tam Smerda-Prostego Człowieka, którzy również należą do Naszego Rodu, Wiesta – Gospodarza, Witezia – Rycerza, Wojownika. Wielu jest niegodziwców w Naszym Rodzie, krewnych ze złą karmą, którzy mogą urodzić się jako kaleki – Prawda? Dlatego też, Żona powinna władać nauką jak wcielić zdrowe potomstwo. Ona powinna to wiedzieć. To bardzo złożona nauka. – A gdzie można się tego nauczyć? – W Kaszunach… http://www.koshuny.nm.ru/book.htm

Obowiązki Męża wobec Żony…

Pierwszy Obowiązek: – „Utrzymywać” – to zrozumiałe? – Tak. Żona nie powinna pracować na jakiegoś tam „stryjka”. Ona powinna trudzić się dla rodziny. A mąż powinien ją utrzymywać. To jest zrozumiałe? Inaczej szczęścia rodzinnego nie będzie.

Drugi Obowiązek: – „Nauczać” – On powinien być dla żony nauczycielem.

Trzeci Obowiązek: – „Przyozdabiać – Kupować jej rozmaite Ubrania, Klejnoty” – Ona powinna być atrakcyjna. To jego obowiązek – Kupować jej ubrania, klejnoty i różne ozdoby.

Czwarty Obowiązek: – „Mówić Komplementy” – czyli piękne słowa, ponieważ kobieta „kocha uszami” – mężczyzna „kocha oczami”, a kobieta uszami. Dlatego on jest zobowiązany mówić jej piękne słowa, a ona jest zobowiązana pięknie wyglądać dla niego.

Podstawowy obowiązek męża to nauczać żonę.

Jest takie powiedzenie: – „Bij żonę młotem – ona stanie się złotem” – rozumiecie jakim młotem…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s