„Czy tak to się da?”

634085748760037150
„Czy tak to się da?”
„Grając w grę na wroga zasadach i regułach tego nie wygramy, to pewna przegrana.”
„Z całą pewnością w Polsce zaczyna się dziać, powstają różne grupy rozmaicie ukierunkowane z różnymi wartościami, z różnymi koncepcjami , którym cel przyświeca jeden- zmienić ten rząd i wprowadzić zmiany w Polsce. Min JOW, który nie zabezpieczony przez zwykłych ludzi może również nas pogrążyć. W śród ludzi jest ogromna energia i potencjał, która teraz się wzmacnia ogólno krajowym przebudzeniem , niezadowoleniem i bez szczelnym i ordynarnym oszukaniem ich i kraju przez ten rządy. Nie pokoi mnie jedno tylko. Co jeśli większość tych nurtów jest kontrolowana lub zwodzona w jakimś tam stopniu i cała ta energia ludzi zostanie zaprzepaszczona i pokierowane w ślepa uliczkę lub do punktu wyjścia, a ludzie skończą z niczym ich wielkie nadzieje rozmyją się jak mgła, przepadną. Przy tym zmęczeniu życiem ludzie nie wiem czy stać ludzi na jakikolwiek zryw później.

W różnych grupach i ugrupowaniach, toczą się dyskusje na temat zmian , nowych konstytucji i nowych rozwiązań gospodarczych, tylko ..tylko wszystko jest to robione i ukierunkowane pod …wybory… ,czyli wejście w grę na zasadach i według reguł ustalonych przez obecnie rządzących. Jakie są szanse na zwycięstwo ? Jakie są szanse, że ta energia i dobre chęci nie zostaną zmarnowane i wyprowadzone na manowce?
Na uczciwość wyborów nie ma co liczyć. Bo to tak jakby oczekiwać czekoladowego deszczu z nieba.
Tusk zapowiedział, że wystartuje w wyborach. Pewnie wie co mówi. Z całą pewnością może dostać przepływ ogromnych pieniędzy od tajemniczych fundacji może z Niemiec, może z „ziemi obiecanej” , może z USA, kto wie. Dlaczego? Ponieważ tym ugrupowaniom z za kurtyny zależy na tym co robi obecny rząd i system. Zależy im aby cichy rozbiór Polski trwał, chcą nas dograć do końca!
Wyobrażacie sobie tą propagandę, która zaleje cały kraj? Jakie są szanse wygrać z tymi partiami w wyborach? Moim zdaniem, żadne. Dlaczego? Tak jak już wspomniałem na początku grając w grę na ich zasadach wg ich reguł szanse są małe. Na którymś z etapów tej drogi zostanie się stłamszonym , zduszonym w tym zgiełku piekiełka nie jasności praw i przepisów. Media tv i gazety są ich, są pod grubą cenzurą, to już zostało ustalone. Na czas w tv nie ma co liczyć, wiec nikt się nie do wie , tym bardziej po naświetleniu programu, planu co chcemy osiągnąć, zmienić ? Czy widzieliście jakąkolwiek Polską partię, czy ugrupowanie, czy nawet ludzi, przedstawicieli zaproszonych na debaty w tv????O prócz tej tzw. wielkiej piątki zmieniającej nazwy partii??
Startując w wyborach wile powstałych ruchów i ugrupowań min też Bezpartyjna Polska, walcząca z partyjnością w tym kraju, będzie musiała stać się partią…, czy to nie ironia? Staniemy się jednymi z nich. Aby stać się tą całą partią itd. przyjmiemy cała hierarchie. Ta hierarchia podzieli ludzi, rozproszy naszą zjednoczoną energie i umożliwi kontrolowanie jej z zewnątrz. Uważam, że taki cel min. ma też hierarchia.
Załóżmy, że jakimś cudem ktoś „z poza” z uczciwymi zamiarami i chęciami zmian, o których tu piszemy wygra wybory. Jakie są szanse zmian? Jeżeli w mniejszości to nic nie zdziałamy, a przyłączymy się tylko do pasożytowania na Polsce, sami nawet nie zauważając jak przepadamy w wymyślanych zawiłościach okupantów, zatracając się w walce z wiatrakami. Chciałbym zwrócić uwagę na proces głosowania w sejmie. Czy można spodziewać się uczciwych głosowań w sejmie? Zdarzają się masowe przypadki, że jeden poseł oddał aż 6 głosów podczas jednego głosowania, a były też takie, że oddał te 6 głosów będąc nieobecnym!!! Ile z takich przypadków pozostało nie wykrytych lub nie nagłośnionych???
Jeżeli większością to co zrobimy, czy będziemy w stanie wprowadzić to wszystko o czym teraz rozmawiamy, w tak nałożonej strukturze hierarchicznej, która po prostu to uniemożliwia. Czy ludzie będą w stanie się jej pozbyć i odkręcić to wszystko, całą tą hierarchie władzy co na siebie nałożyli te struktury żeby stać się partią, władzą? Od wpływów zewnątrz na pewno nie da się ukryć. Druga sprawa co zrobią ludzie na szczycie tej hierarchii, gdy pojawią się przedstawiciele z za kurtyny? Zapukają oni do drzwi i dadzą jasno do zrozumienia „ albo będzie tak i tak albo zrobimy tak i tak. Na wasze miejsce znajdzie się ktoś inny chętny. Rodzinę macie?” I co wtedy? Przy takim ustroju nie obroni się nikt. Bo to jest chore, zepsute i śmierdzące więc po co tam wchodzić w gówno i się chłostać z nimi. Nie lepiej budować po swojemu, na swoich warunkach, na swoich zasadach???
Co sądzicie?”

5337857 hussar_by_u_sasi-d2xzb9d independence_by_hyliabeilschmidt-d5mg1rg My_poor_Poland____by_drathe polska_by_hyliabeilschmidt-d64qx08.png polska_by_smuga-d3275k9 Sea_of_Blood_by_AKSeishi

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s