PAŃSTWO – KLATKA LISA DLA SŁOWIAN ???

„Czy państwo to jest dla Słowian klatka z krat kłamstwa, która tworzą rozmaite przepisy, prawo, uchwały ustawy ?? Same bariery ograniczające, nakładające , wymuszające, ukierunkowujące jakby w środku tej klatki tworzyły te bariery oddzielne ściany , pomieszczenia odseparowujące ludzi.
Zastanawialiście się kiedyś dlaczego tacy, a nie inni ludzie są elita tej instytucji zwanej państwo, która utrzymuje system? Ciągłe afery , korupcje co to ma na celu? Co oni wnoszą? A dokąd nas to doprowadzi?
Dlaczego wszystkie decyzyjne i prawomocne funkcje i stanowiska na organach działających w tym państwie są obsadzone przez twarów podszywających się za patriotów ???? Czyż nie po to aby utrzymać klatkę ?? Jak to możliwe, że prezydent to wnuczek bolszewika, a premier to wnuczek Niemca w dodatku z Wermachtu ?? A reszta?
A gdyby się okazało, ze być może to mogą być potomkowie jakiś zdrajców i niechlujów oraz pijaków,ktorzy sprzedawali prawdziwych Polaków podczas wojen i powstań. W zamian za zdradę i zasługi obce władze z zachodu, „twary” pozwoliły im zostać na marionetkowych stanowiskach wysoko oplacanych to sa ludzie bez etyki moralnej i wyzszych wartosci i nigdy nie napasione korytem i będą się trzymac go rekami i nogami bo wiedza i pamietaja kim sa i skad je zawdzieczaja.
A teraz tworzą zamkniętą siatkę i dbają o przepływ pieniędzy aby tylko utrzymać się przy wodopoju nikogo nie dopuszczając do podziału, czasem rzucają ochłapy dzięki, którym komus się poszczęści. Jak to jest gdzie garstka ma wszystko, a wielu nie może mieć nic oprócz szczawiu i mirabelek? Czy to ma być siła narodu polskiego ??
A ich dzieci i wnuczki wyznaczają reszcie narodu co jest trendy co jest modne tworza nam ich kulture „tęczy” i demoralizacji, bo przecież są elitą narodu. W różnych środkach publicznego przekazu np. gazety, radio, telewizja, internet cenzura Tv obsadzone są tymi gwiazdami jaśnie świecącymi, które urządzaja sobie sami co trochę show dla poklasku i podziwu biedoty bo przecież są już wyższym lepszym gatunkiem, dlatego sami siebie zapraszają jako wielce wykwalifikowanych ekspertów w danych dziedzinach aby dzielić się z ludem mądrością i przemyśleniami, żeby lud mógł ujrzeć jak wygląda prawda okiem elity… Sztuka, teatry, kina przesiąknięte są twórczością wybrańców ośmieszająca Polaków ich wspaniałymi kiczowatymi dziełami … pokazującymi jak należy się zachowywać , co jest piękne co jest top..a odcięci od wiedzy i dziejów Słowianie gubią się w tym matactwie i kłamstwie, obłudzie i syfie.
A wszystko to pilnują panowie posłowie z immunitetami bo przecież są tak oświeceni, że muszą być nietykalni…. Co to za wielka strata dla narodu by była gdyby stała się krzywda takim geniuszom…
Za nasze pieniądze ci panowie oświeceni urządzają sobie bale i potańcówy, wykupują wille i ziemie jeżdżą sobie na wakacje dookoła świata , no ale przecież tak cieżko pracują dla ludzi… ups pasożytują, że muszą korzystać.
‚Wszystkie te partie to tzw fałszywy wybór. Opcje, ktore nam dają wrogie siły do wyboru po ukladzie w magdalence jak to ma wyglądać! To nie sa nasze wybory i to nie sa nasi ludzie. Ale za to co 4 lata jest organizowany cyrk”wybory” wzywany jest oczywiście kazdy poprawny obywatel do oddania swojego głosu, na swojego ulubionego gladiatora -kto ma wystopic na arenie, tak żeby mógł się poczuć ważnie i odpowiedzialnie za losy „swego”państwa. Jakież , ze to SA wzniosłe chwile , gdy nastanie ten czas wyborów…Mijają kolejne lata i kolejne, a kolejne pokalania sa zmarnowane w tej złudzie, ale jak to?! Przecież wybrańcy glosowania ich ulubieni gladiatorzy mówili coś innego, obiecywali, przysięgali, tak ładnie mówili, posługiwali sie jakże wysokimi wartościami..a wszystko to by.. żyło nam sie lepiej, zaraz zaraz „nam” czyli komu? tak naprawdę??
Ale wszystko jest OK! w końcu w tv leci Mjakmilość, co prawda Złotopolskich już wycofali, ale za to pojawiło sie tuzin nowych kolorowych seriali o życiu, w których graja same gwiazdy. Poczekajmy do kolejnej wiosny może górnicy wyjda coś zrobią…a to nie pozamykali większości kopalń?? No to może pielęgniarki coś zdziałają? A to nie wyjechały za granice?? No to Jezus nas uratuje przyleci z Aniołami na pomoc, bo tak powiedział ksiądz w kościele. To kolejna sztuczka liska- referenda ! Zbierajmy miliony podpisów, żeby pan poseł miał se czym tyłek wytrzeć! Ok, ale w następnych wyborach to nie ma przeproś, już tych samych nie wybierzemy. Czyżby, aby na pewno? Lisek zmieni odzienie i swoja nazwę,oczerni poprzedników , w tv zostaną ukazani jako ci właściwi.. Koło fortuny dalej sie potoczy ups stoczy. I kolejne pokolenie zmarnowane będzie, ależ ileż można czy mamy na tyle tych pokoleń?? Już teraz młodzi Polacy maja kłopot z zakładaniem, założeniem rodziny, przedłużeniem linni bo do garnka nie ma co samemu włożyć, a gdzie rodzinie. Kobiety otumanione reklamami i propagandą coraz częściej oglądają się na zamożnych dupniaków z UE , którzy tu przyjeżdżają rozlewać swe nasienie, a Słowianie zatracają geny, a w tv propaganda „zielona irlandia!, lubią nas jupi!!” bądźmy dumni ze dajemy dupy i „Polacy nic sie nie stało” – pomożemy wam islamizacja/jeszcze tego by brakowało, zeby nas araby pokoju uczyli na własnej ziemi/.
Oczywiście kolorowe liski i przywódcy wspomogą sie obcymi silami żeby utrzymać ta miłość narodowa..
Za nim Polak podniesie glowe i otworzy oczy spoglądając na swój piękny kraj może go juz nie poznać bo coraz bardziej w Polsce zaczyna się czuć jak na obczyźnie.. Czy możemy pozwolic sobie na kolejne już wybory …???
Epoka Lisa zbiera żniwa. Jej największym symbolem jest farbowany rudy lisek Tusek jako naczelny władca w apogeum niszczenia , naczelny iluzji klatki lisa zwanej państwo i to mówi samo za siebie.
Zaufanie http://www.eioba.pl/a/3tvd/zaufanie
Ufać, czy nie ufać – jak myślicie? Nasza obecna sytuacja jest efektem właśnie ZAUFANIA. Jako Naród, zaufaliśmy w Solidarność oraz w odbudowę Kraju, zaufaliśmy w cud gospodarczy po ’89 roku, zaufaliśmy w uczciwość polityków, ich „uczciwe zamiary”, zaufaliśmy w drugą Japonie, potem w drugą Irlandię, zaufaliśmy, zaufaliśmy, zaufaliśmy …
Do czego nas to zaufanie doprowadziło, niech każdy sobie odpowie sam.
Pora więc, abyśmy uświadomili sobie, że teraz trwa wojna, najgorsza ze wszystkich, a jest nią WOJNA INFORMACYJNA .
W tej wojnie zaufanie prowadzi prosto na „bagnet” wroga i w dalszej perspektywie na unicestwienie. Obroną przeciwko głównemu orężu wroga, czyli KŁAMSTWU, jest ZDROWO MYŚLENIE. Nie można ufać nikomu, nawet osobie kompetentnej, nawet przodkom, dopóki nie sprawdzimy tego na własnej skórze.
Tutaj podaję linki dla osób bardziej zainteresowanych, jak przebiega wojna informacyjna. http://niepoprawni.pl/blog/6078/wojna-informacyjna-cz-1 http://niepoprawni.pl/blog/6078/wojna-informacyjna-cz-2
Jeden z cytatów tego tekstu: „Agresja informacyjna jest groźniejsza niż militarna; zniewala umysł, prowadzi do okupacji myśli, czyni z człowieka niewolnika, który nie tylko haruje dla okupanta, ale jeszcze się z tego cieszy.”
Oprócz tego, że Jesteśmy Polakami – Jesteśmy Przede Wszystkim Słowianami. Zapomnieliśmy o Naszych Korzeniach. Mamy Słowiańskie Dusze i Jedyne Co Musimy Zrobić to Przypomnieć Sobie Swoich Przodków.

A zatem Jak wyciągnąć wnioski z nauki kłamstwa i przejawić zdrowomyslenie? Jak się okazać sprytniejszym od liska i ich przechytrzyć? Co należałoby zrobić??Jak sądzicie ? Jak się zjednoczyć ?? Jak dążyć do ustroju rodowo plemiennego, który nas oswobodzi z twarów? Jak odrodzić? Jak my możemy to zmienić? Organizować własne wioski, gdzie będzie można żyć po swoich wartościach? Organizować się oddolnie, współpracując wzajemnie się zatrudniając, zakładać firmy swoje z różnych rzemiosł i wzajemnie ze sobą współpracować tworząc swoja społeczność, swoje struktury ??”

Reklamy

1 komentarz do “PAŃSTWO – KLATKA LISA DLA SŁOWIAN ???

  1. huntdar Autor wpisu

    „Rozwiązanie leży w nas, dokładnie w naszych głowach. Dużo można na ich ringu rozegrać pojedynków, z których będziemy MOŻE mieli jakąś satysfakcje z podjętej walki lub iluzjonistycznej wygranej ponieważ oni i tak będą wszystko kontrolować to ich ring, zewsząd otaczają nas ich liny , najprostszym i zarazem najtrudniejszym sposobem aby wreszcie żyć w zgodzie z samym sobą jest stworzenie swojej wioski ( niektórzy już to robią w grupkach, albo pojedynczo ), niestety dla niektórych główna bariera jaka stanowi blokadę to pieniądz (bo jednak trzeba jakoś zacząć aby móc na początku przeżyć ) a dla innych barierą jest ich umysł bądź odwaga a raczej jej brak w związku z czym występuje bezsilność (a wystarczy tylko zrobić jeden odważny krok). Cóż jeśli my nic nie zrobimy to zrobią to inni ( pewnie,tak każdy mówi i dlatego to się tyle ciągnie.. ). Każdy wie o erze WELESA i co z nią się wiąże – zmiany nadejdą , ale nie na świecie tylko w nas , i my musimy to ruszyć( jeśli nie zerwiesz jabłka i go nie zjesz to się nie najesz, a jabłko samo nie spadnie tobie do żołądka ) . Wybór mamy, albo poświęcić się trudowi z którego ciężaru zdajemy sobie sprawę i zacząć żyć w zgodzie z sobą i w ten sposób uchronić nasze przyszłe pokolenia od ciężaru tego ” KROKU” lub po prostu zostać tchórzami płynącymi w nurcie swej bezsilności i odpływając coraz to dalej od odwagi , ” jeśli raz uciekniesz od przeciwnika to za drugim razem trudniej go będzie pokonać ” .”

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s