SŁOWIANINIE OCKNIJ SIĘ !!!

SŁOWIANINIE OCKNIJ SIĘ !!!

bOtdDh_J56M

„…NIE MAMY PRAWA DZISIAJ BYĆ MAŁODUSZNYMI I TCHÓRZAMI CHOCIAŻBY DLATEGO, ŻE JESTEŚMY MĘŻCZYZNAMI. DLATEGO, ŻE PATRZĄ NA NAS NASZE KOBIETY, NASZE MATKI, ŻONY , SIOSTRY ! ..”

„Naród bez swojej świadomości jest gnojem, na którym rozkwitają (pasożytują) obce narody.”
Maszyna liberalnej propagandy, maszyna łgarstwa, dzień po dniu zmusza nas do tolerancji i przyjaźni wobec tych których nie lubimy.
Ja nie chce być przyjacielem tych, którzy jeszcze wczoraj zabijali Słowiańskich Polskich chłopaków i gwałcili Słowiańskie Polskie dziewczęta.
Ja nie chcę być przyjazny wobec narkomanów, pedałów, zwyrodnialców cudzoziemskich, którzy niszczą nasz naród , nasza kulturę!
Ja nie chcę być tolerancyjnym. Ja nie chce być obojętnym .
Ja nie chce milczeć dlatego , że jeżeli dziś przemilczę, to jutro już nikogo nie będzie kto mnie wysłucha ! Ten świat stacza się w otchłań, a oni wraz z nim .
Ja chce się ożenić ze słowiańską polską dziewczyną. Ja chce, żeby mój syn ożenił się ze słowiańska polską dziewczyną. Żeby moja córka wyszła za mąż za słowiańskiego polskiego chłopaka.
Żeby moje wnuki wzrastały pośród Słowian Polaków. Słowian krzepkich, zdrowych, dumnych.
Żeby żadne draństwo nie mogło zagrozić ich spokojnemu życiu.
Ja myślę, że każdy normalny człowiek to rozumie, ale niektórzy (cudzoziemcy-twary) nazywają to faszyzmem. Nawet nie zdążysz się obejrzeć i tylko za to że Słowiański Polski mężczyzna nazywa siebie Słowianinem Polakiem, nazywa siebie mężczyzną to zaliczają go do nazistów!
Słowiańską Polską dziewczynę , która chce wyjść za mąż i rodzić wiele zdrowych słowiańskich polskich dzieci , tez zaliczą do faszystów !
To wymyślone tolerancyjne społeczeństwo to podtrzyma podchwyci. I wszystkimi możliwymi siłami spróbuje dowieść straszliwych przejawów polskiego faszyzmu i ksenofobii.
A cóż to jest za społeczeństwo??? Pedały, lesbijki , narkomani, politycy trwoniący majątek niczego pożytecznego nie czyniąc i cudzoziemcy żerujący na naszych nieszczęściach !
Dlaczego pozwalamy tym śmieciom, tym plugawcom dyktować jak mamy żyć ???
Nasi przodkowie krwią i potem budowali ten kraj i kulturę słowiańską. Budowali dla nas i naszych potomków. Nie było im łatwo, ale czynili to co powinni czynić !
NIE MAMY PRAWA DZISIAJ BYĆ MAŁODUSZNYMI I TCHÓRZAMI, ALE SZCZODRYWLIMY ZA ZMAGANIA NASZYCH PRZODKÓW.
NIE MAMY PRAWA DZISIAJ BYĆ MAŁODUSZNYMI I TCHÓRZAMI CHOCIAŻBY DLATEGO, ŻE JESTEŚMY MĘŻCZYZNAMI. DLATEGO, ŻE PATRZĄ NA NAS NASZE KOBIETY, NASZE MATKI, ŻONY , SIOSTRY !
I TYLKO OD NAS ZALEŻY PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO KRAJU! PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI, NASZYCH RODZIN I KREWNYCH.

Od info Krzysztofa, który zwrócił uwagę na poważny problem w naszym kraju ! „JESZCZE RAZ !!!!
Ludzie z ” Tuskolandii ” ( „Kaczolandii” „POPiSolandii”-czy co tam jeszcze z Polski pozwoliliśmy zrobić), WYMIERAMY ! Przestańcie oglądać głupie seriale i wierzyć „Wydarzeniom”…Weźmy się za przetrwanie biologiczne,bo Polacy,Słowianie będą istnieć niedługo tylko….na kartkach wysoce specjalistycznych podręczników historii, podobnie jak obecnie słowiańska kultura przedchrześcijańska !! Czas się obudzić,podnieść tyłki z kanap i działać. Chowanie głowy w piasek albo bezproduktywne pohukiwania tylko,powinny zacząć być już teraz traktowane jak zdrada albo sabotaż ! To nie Niemcy , masoni czy feministki tu będą winni,tylko MY SAMI,bo wiemy już kim są kontrolerzy i pastuch,ale to MY SAMI samobójczo pozwalamy się im ogłupiać i eksterminować,ochoczy ich w tym wspomagając !” uwaghttps://www.youtube.com/watch?v=fwOKSK_jO8M

O1ONaQRGMn4

Reklamy

5 komentarzy do “SŁOWIANINIE OCKNIJ SIĘ !!!

 1. Pingback: SŁOWIAŃSKA WIEDZA NA TEMAT ODZIEŻY – sportowefaktywpplkibice103378blog

 2. Pingback: Jestem Słowianinem! | hubalblog

 3. Jolanta Krysińska

  Tylko szczera modlitwa do naszego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba jest w stanie nas wyzwolić.Tylko trzeba zaniechać bałwochwalstwo, kult jakiejś Maryi. Przebłaganie Boga za to , że nasi praojcowie odwrócili się od Niego bo wybrali cielca. Jeśli katolicy nie pojmą tego , ze za to Bóg nas ukarał, to długo jeszcze nic się nie zmieni. Ludzie! Zacznijcie się modlić do jedynego Boga przez Jezusa Chrystusa Pana naszego i króla. Nie przez jakiś świętych umarłych. Ten nasz Bóg jedyny jest BOGIEM LUDZI ŻYWYCH! Przebłaganie tu potrzebne i skrucha, a wówczas jak obiecał na Samego Siebie, będzie nam BŁOGOSŁAWIŁ Niestety katolik słowa Naszego Jedynego Boga nie słucha. Woli słuchać papieży , kapłanów, którzy niestety co jest faktem są SYNAGOGA SZATANA, plemieniem żmijowym, a ich zadaniem jest zniszczyć nas, Słowian. Z Bogiem miłosiernym wszystkim, oby Bóg nam wybaczył nim to się stanie. Już teraz! Prosimy Cię Boże, Błagamy WYBACZ NAM!

  Odpowiedz
  1. huntdar Autor wpisu

   Piszesz jak niewolnik i nieSłowianin. Po co Słowianie mają się modlić do żydów ? Gdzie tu sens widzisz ? Pomieszało ci się równo.
   Świat jest większy niż myślisz i wygląda inaczej niż wtłaczana do łepetyn przez judeo chrześcijańska religię ograniczona wizja świata -żydowski bóg i ten zły diabeł.

   Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s