„KTO NIE KORZYSTA Z DOŚWIADCZEŃ SWOICH PRZODKÓW, TEN BĘDZIE ZMUSZONY POPEŁNIĆ ICH BŁĘDY”

Kto nie zna swojej przeszłości ten nie ma przyszłości.
Korzystajcie z doświadczeń przodków. W Wedach jest wszystko napisane co niezbędne. Używajcie doświadczenia przodków, to jest ten fundament, na którym można się oprzeć. I stworzyć krzepką , zdrową silną rodzinę, plemię, ród , zdrowy, silny naród , dzierżawę. Nie mamy innego fundamentu (wiedzy i mądrości) . To dziedzictwo naszych przodków – to jest doświadczenie przodków.
Dziś ludzie zapomnieli o swoich przodkach, o swojej kulturze, którą jest kultura słowiańska. Czyli o swojej wiedzy, mądrości , tożsamości , czyli tego kim są tak naprawdę.
Czego następstwem jest dzisiejsza sytuacja naszego kraju i rodaków w jakiej się znajdujemy. Z wielkiej potęgi jaką była Polska, wielkich dumnych wolnych ludzi , gdzie rodzina była świętością, nie było wyzysku, biedy, niewolnictwa, dziś cudzoziemcy zrobili pośmiechowisko z naszego kraju, plantację biednych niewolników żyjących na cudzoziemskich warunkach. Rozsprzedali cały majątek narodu. A na czele naszego kraju stoją cudzoziemcy, zdrajcy, pedały i lesbijki, którzy dyktują nam jak mamy żyć, a społeczeństwo jest ogłupione i zmanipulowane i tak zdegradowane, że nic z tym nie robi, że nic nie widzi, nie widzi tego, że jako naród wymieramy , wymrzemy jak mamuty, jeżeli nic z tym nie zrobimy.
Wszystko to bo zapomnieliśmy o swoich korzeniach, pozwoliliśmy sobie zaufać obcym i wmówić sobie kłamstwa głoszone przez nich, zaufaliśmy w ich bajki i kolejne cuda, które zniewoliły umysł, doprowadzili nas do okupacji myśli, uczynili z człowieka niewolnika, który nie tylko haruje dla okupanta, ale jeszcze się z tego cieszy.
Oprócz tego, że Jesteśmy Polakami – Jesteśmy Przede Wszystkim Słowianami. Zapomnieliśmy o Naszych Korzeniach. Mamy Słowiańskie Dusze i Jedyne Co Musimy Zrobić to Przypomnieć Sobie Swoich Przodków.
BO KULTURA SŁOWIAŃSKA
TO NASZE DZIEDZICTWO , TO DOŚWIADCZENIE PRZODKÓW, TO WIEDZA I MĄDROŚĆ. TO JEDYNY FUNDAMENT, NA KTÓRYM MOŻEMY SIĘ OPRZEĆ I BUDOWAĆ NASZE ŻYCIE ,INNEGO NIE MAMY.

127

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s