Słowianie . Wartości i Wiedza Kobiet.

Słowianie . Wartości i Wiedza Kobiet.

„….Kobieta powinna być ochroną dla męża – ale jak to czynić gdy są okresy słabości itd. ?
Po pierwsze kobieta powinna być silna – aby cokolwiek zdziałać powinna władać mocą – shakti ( energii życiowej, witalności, natchnienia) A moc zyskujemy tylko wtedy gdy całe życie trudzi się wspólnej całości -to jest to co nosi u nas nazwę „czczeniem Boskości”
Pamiętacie co oznacza „czcić „? -pobierać energię . Można to czynić modlitwą i słowami ale najlepiej całym swoim sposobem życia Jeśli ona szczerze wypełnia swoje obowiązki to otrzymuje z góry błogosławieństwo od swojego Rodu a wtedy będzie miała dostatecznie dużo energii „chi” by móc stać się strażniczką .


Nawet na dużą odległość będzie czuć swojego męża, ochraniać go i ( np. za pomocą praktyki medytacyjnej) utrzymywać nad nim energetyczny klosz- on staje się wtedy niezniszczalny .
A co to za praktyka modlitewna ? Jest bardzo wiele formuł dających możliwość pomodlenia się za drugiego człowieka i przesłania mu swojej „shakti” ( energii życiodajnej ) , a ponieważ małżonkowie są związani energetycznie to jej rolą jest nieustanne podtrzymywanie tej więzi. Czyli wzmacniać te niteczki ( ilość więzi łączących małżonków ) aby nie osłabły i nie porwały się – w ten sposób ona będzie czuła męża na dowolną odległość i jest w stanie kontrolować jego los. Wspomagać go w potrzebie.
Jeśli mąż ginie to i jej nie będzie słodko więc w pierwszej kolejności trzeba przekazać swoją „shakti” ( energii życiodajnej) aby ocalić męża. Mówiliśmy już, że kobieta jest łódką ,a mężczyzna tym , który siedzi za wiosłami i tu ona jest tą podtrzymującą łódką Ona jest jego ochroną na poziomie cielesnym. Tak oto oni się wzajemnie uzupełniają . -ale bez ” shakti” -bez dostatecznej siły uczynić się tego nie da. A siły otrzymujemy tylko wypełniając swoje powinności .
I żeby się umysł rozwijał trzeba władać 64 – rema kunsztami – no i wypełniać wszystkie powinności żony. Wtedy będzie dużo energii shakti ( życiowej) . „

A. Wasiliewicz. Słowiańsko Aryjskie Wedy Fragment wykładu „Jak Stworzyć Idealny system społeczny ” Temat : O Kobiecej mocy i kobiecych wartościach.

1 komentarz do “Słowianie . Wartości i Wiedza Kobiet.

  1. janson_28

    tak, tak…. Piękne stare czasy. Sprzedaż dzieci i kobiet… Brak praw dla chłopów. Piękne stare czasy. Ludzie grzeczni i żyjący w zgodzie z naturą. Bez kompleksów i kłutni. Wszystko regulował miecz.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s