Wzajemna wymiana energii.

Pytanie o ” etykę ” – skąd wziąć prawidłowe zasady relacji mężczyzny i kobiety ? Jak czynić to prawidłowo ?
Wszystko oparte jest na relacjach seksualnych i trzeba znaleźć racjonalne sedno tych lub innych zasad dlaczego postępujemy właśnie tak albo inaczej .
– we wszystkim powinno istnieć racjonalne sedno .                                                                             Jeśli tego nie ma to jaki sens się tego trzymać ?
We wszystkim jest jakiś sens – w tym wypadku trzeba znać układ punktów energetycznych Na przykład to są ręce , tu nogi , głowa , itd.
U kobiet jaki punkt całujemy ? No i wszystko jasne.
Bez wiedzy o anatomii człowieka – bez wiedzy o energetyce, bez umiejętności rozpoznawania wpływu ciężko będzie uporządkować sprawy ” etyki”- czyli wiedzy jak traktować kobietę , jak się z nią obchodzić , jak postępować , – wszystko jest na tym właśnie oparte.
Dlaczego gdy proszą mężczyznę do tańca to jak według etyki mężczyzna powinien trzymać ręce ? Kto pamięta ? o właśnie – powinien się ochronić . Jeśli nie chce żeby go tam wyssała do cna z energii to zewnętrzną stronę lewej ręki kładzie na lędźwie – wszystkim mężczyznom tak się zaleca , a dlaczego ? Kobiety wysysają to miejsce . I żeby ochronić to centrum … a druga ręką zaprasza do tańca .
Jeszcze gdzieniegdzie stare tańce tak się odbywają. A dziś jak wyglądają współczesne tańce …????


A pamiętacie jak wszelcy wodzowie – jedna ręka za plecami a druga o tak – i chodzą po trybunie albo jak Lenin trzymał ” jogiczne pięści ” . Wszystko to jest
związane z energetyką . Wiecie ,że istnieją mudry -gesty rąk . Czyli – jak się złoży palce – tak i popłynie energia . Wszystko jest na tym oparte .
Wzajemna wymiana energii.
Jeśli się nie zna tych spraw to nie uda się uporządkować tego .
No a kogo trzeba puszczać przodem gdy się wchodzi na przykład …albo do domu .. jak jest poprawnie ?
Trzeba wiedzieć dokąd , bo jeśli na przykład na minowe pole to jedna sprawa- jeśli do ciemnego pomieszczenia to też podobnie
Jeśli chcesz pomóc kobiecie – zatroszczyć się o nią to oczywiście wtedy puszczasz ją przodem – jeśli ma tam niebezpieczeństwa znów trzeba znaleźć racjonalne uzasadnienie .

Na przykład po której stronie mężczyzny powinna znajdować się kobieta ?
Tu to samo – którą ręką mężczyźni oddają energię kobietom ? Prawą .
Prawa eka daje energię, lewa pobiera energię.
Powinieneś kobietę zasilać więc powinna iść po twojej prawej stronie .
Ona przyjmuje lewą – powinna żyć twoją energią jeśli to jest twoja żona ,zatem przystoi jej być u twojej prawicy – wtedy ty ją zasilasz Z lewej strony ona nic nie zyska – tylko ciebie będzie podtrzymywać bo jej prawa ręka też oddaje, a lewa jest przyjmująca.
To w takich sytuacjach można pomagać ? No jeśli mąż jest wykończony i padnięty to idź po lewej i będziesz go wspierać
-żeby dowlókł się domu ….a jeśli chcesz zgodnie z etyką , jak przystoi prawdziwej kobiecie to chodź po jego prawej stronie .

A jak z obrączkami ?…tak samo – jeśli jest to związek to u mężczyzny na prawej, a u kobiety na lewej – to jest więź. powinniśmy je wspomagać ,.,,, związuje się kwiatuszkiem, – w różnych tradycjach – albo pierścionkami , …….wtedy są małżeństwem, a jeśli zakładasz na drugą rękę to znaczy,że straciłaś męża.
Trzeba szukać racjonalnego wyjaśnienia -po co się to czyni.
A współcześnie wszystko jest odwrotnie – mężatki noszą na prawej ręce.
I ciekawe z kim się one związują ? Na pewno nie z mężem.
Oto i kombinacje małżeńskie (MAŁO- żeństwo! – U Słowian są Związki Rodzinne to różnica ogromna) ) . Dobrej rzeczy nie nazwie nikt ” brakiem ” (małżeństwem) .
Oczywiście – każdy metal i dowolny minerał jest łącznikiem- zależy z jakimi energiami chcecie pracować ,no a jeśli chce się zmieniać to jaką energie ?
Do tego trzeba znów znać chiromancję – tam jest powiedziane , który palec z którą jest związany planetą – z jakim organem jest związany. Dawniej każdy kto miał trochę wiedzy to miewał pierścienie na palcach.
Pamiętacie Kniaziów , Bojarów – a do tego z takimi wielkimi na każdym palcu i to po kilka sztuk – i po co to ? -robili tak żeby było ładnie ? – no my nosimy ale nie wiemy dlaczego .
No faktycznie – tak jak małpki , trzeba nosić ale nie wiemy gdzie
i co w wyniku tego się stanie -lecz gdy człowiek wie
jakie kanały energetyczne idą przez każdy palce to może energetyzować ten lub inny kanał – raz ten raz tamten.

Prawa ręka jako dająca a lewa jako biorąca , zależy czego chce czy dawać czy brać.
Prawe zawsze dają . Energetyka jest jakby całością . Tak naprawdę powinniśmy być oburęczni . U wojowników szkoliło się tak ,żeby mogli oni zarówno lewą jak i prawą walczyć jednakowo.
Wtedy prawa i lewa półkula mózgowa pracują synchronicznie .
A jeśli któreś dominuje to oznacza już kalectwo . Już z głową nie za bardzo. To samo z kobietami bo kobiety mają też lewą rękę biorącą a prawą dającą -czyli mężczyzna daje a kobieta przyjmuje a kobieta daje i mężczyzna przyjmuje i wtedy energia się tak zapętla czyli jak kobieta wyszywa ….. tak wtedy ręce jednakowo pracują . – a wtedy i mózg rozwija się prawidłowo. Do
tego trzeba przyuczać od dzieciństwa ? Oczywiście .
Od najwcześniejszego dzieciństwa. Gdy się rozwija u dzieci sprawność
manualną -tak aby palce były zwinne to i mózg się rozwija prawidłowo .

Słowiańsko Aryjskie Wedy Fragment wykładu „Jak Stworzyć Idealny system społeczny ” Temat : O Kobiecej mocy i kobiecych wartościach.

1 komentarz do “Wzajemna wymiana energii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s