„Zasada „Dziel i rządź” – taktyka, która obecnie okupanci stosują aby nami rządzić. Jak można odeprzeć ta taktykę „dziel i rządź” ? Co się jej przeciwstawia i ją pokonuje ?

„Zasada „Dziel i rządź” – taktyka, która obecnie okupanci stosują aby nami rządzić.
Jak można odeprzeć ta taktykę „dziel i rządź” ? Co się jej przeciwstawia i ją pokonuje ?

Bo „dziel i rządź” to nie tylko slogan i nie berze się z nikąd ! Trzeba mieć co dzielić i czym rządzić. I skąd to się wzięło na ziemiach słowiańskich….??? Aby było możliwe co dzielić i wyniku tych podziałów przejmować władzę , kontrolę i rządzić , trzeba było utworzyć ku temu instrumenty, narzędzia, którymi będzie można się posłużyć. Ku temu zostały wypracowane, stworzone w przeszłości odpowiednie procesy, mechanizmy, zasoby, organy, ideologie i struktury , przygotowane pole w prawie każdej dziedzinie i płaszczyźnie życia, aby móc teraz nimi odpalać i piastować korzyści z tej metody. Wróg jest sprytny. Zamienił miecz i karabin , na informację i ekonomię.


„Dziel i rządź” to system pasożytniczy tzw „ tumo elitarny” , który poprzez stosowanie tej metody sprawia, że jest garstka ludzi , którzy uważają się za elitę , a reszta to bydło mające na nich robić. W dużej mierze ten system blokuje rozwój wszystkiego i wszystkich. Przypomina zapchaną rurę od kibla, a ta elita jest tym „czymś” co zapycha przepływ w rurze. Kiedyś ktoś rurę musi przepchać Bo cały układ kanalizacyjny musi krążyć.
Ludzie zawsze żyli w społeczności. A jakie mamy dziś społeczeństwo, które jest tworzone przez system i metodę „dziel i rządź” żyjące i tworzące tzw „wzniosłą cywilizację” ? Szkoda się tu rozpisywać i omawiać wszystkie metody degradacji, uwsteczniania, debilizacji ludzi.
Za pomocą metody „dziel i rządź” są wytwarzane z „chmurki” i wpajane ludziom różne ideologie mające na celu ich zdegradować i podzielić w wymiarze fraktalnym jak i na dole w życiu codziennym tak globalnie. To sprawia, że społeczeństwo jest podzielone, funkcjonuje na zasadzie rywalizacji, konkurencji i zniszczenia , a to powoduje, że w społeczeństwie jako pojedyncze jednostki jesteśmy podzielni niezdolni do współdziałania i współżycia. Do tworzenia całości. Idealni do kontrolowania !
Ale zaraz, chwila jak to się stało….?
„dziel i rządź” jest to metoda, która była przygotowana od setek lat, jak nie dłużej, budowano , przygotowywano ideologie, wyznania , zbudowano całe mechanizmy i struktury , żeby później można nimi było odpalać!.Z poziomu życia codziennego ciężko pojąć o co chodzi i dokąd to zmierza w natłoku fałszywych informacji i standardów życia. Ale gdy się pozna „to” co cudzoziemcy nam wymazali czyli dzieje przez tzw chrztem, wszystko staje się jasne. Kiedyś naród Słowian był jednym krajem, przodkowie to nazywali wielką dzierżawą, Mocarstwem złożonym z rodów. Nawet dla tych co nie znają prawdziwych dziejów, wiedzą, że było 3 braci !! Lech – Lechia ( niesamowita potęga) świetny brat Rus ( Dziś to Rosja) i Czech – południowe cudowne Kaje Słowian! Oni tworzyli jedno Mocarstwo Słowian!!! A przed nimi jeszcze inaczej nazywaliśmy się , ale to dawne czasy.( które ulegały zmianom poprzez cykle rozwoju i wpływ epok) Ale wszyscy jesteśmy Słowianami. Lechici wzieli na siebie całe uderzenie długo planowanej inwazji tzw „cywilizacji zachodu” Dziś najstarszego brata Lecha za to gnębią i trawią wrogowie go okupujący , najmłodszego Czecha też pojmali , Rusowi udało się wyjść z inwazji , wyleczył rany urósł w siłę, czy to dziwne, że złość w nim się gotuje i chce ratować swoich braci ?!! A nam dziś się wmawia poprzez ta elitę i ich autorytety, że brat twój to wróg twój ! A co nam nasi przodkowie, Bogowie mówili w swoich prawidłach? „Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że Sąsiad to Wróg twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią Sąsiad twój – Przyjaciel twój.”
Wróćmy do naszego obrazowania.
Weźmy drzewo. Korzenie to przeszłość . Pień to teraźniejszość. A zieleniąca się co pół roku korona to przyszłość.!
U nas odcięto korzenie !- Więc z czego ma żyć pień i korona ?? Odcięto tą życiodajną energię , wiedzę, źródło !!)- Przez co nie możemy się odrodzić.. Odcięto nam nasze korzenie, zamiast tego wpojono nam obce , wymazano przeszłe dzieje, a utworzoną dla nas przez cudzoziemców tzw historię , wpojono siła cudzą wiarę= religię, obce ideologie i prawa wg, których mamy żyć, kreowano sztuczne standardy i wartości życia oraz poglądy.. jako podstawowe narzędzia i instrumenty do zastosowania metody „dziel i rządź” ! Które będzie można odpalać dowoli w czasie ! W wyniku czego oni żyją z nas, a my jesteśmy niewolnikami na swojej własnej ziemi, a swoimi życiami budujemy obce nam narody ich drzewa.
Ludzie odcięci od swoich korzeni są podatni na kłamstwo. Są zawieszeni jakby w przestrzeni na sieci pajęczyny, a każda z nitek tych sieci to przepisy i prawa , poglądy i przekonania wykreowane przez cudzoziemców, a oni tam wiszą i sami nie mogą sięgnąć nieba , ani zdrowo stąpać po ziemi!
„Obce podłożone tradycje i ideologie. A cóż to ta ich, religia , ideologie ? To jak mówić o naturalnej medycynie tradycyjnej – która z nich jest tradycyjna – tabletki czy zioła? Akurat tradycyjna medycyna to mnogość ziół tak jak tradycji narodu, a tabletki , proszki i wszelkie pozostałe lekarstwa nie są tradycyjne , a wszystko jest postawione na głowie zamiast na nogach !”

Jak można odeprzeć ta taktykę „dziel i rządź” ? Co się jej przeciwstawia i ją pokonuje ?
Kultura Słowiańska !! czyli współdziałanie, współistnienie ,współżycie, współpraca, jednoczyć się, scalać !!
Nasi przodkowie wiedzieli jak z tym walczyć, jak to pokonać. – „Zdrowomyslenie ” oraz sama kultura słowiańska! Kultura wedyjska .
Dlaczego ? Bo my Słowianie dla naszych okupantów jesteśmy największym zagrożeniem a zarazem oporem. Ponieważ wartości nasze i naszych przodków, mądrość, wiedza, kultura, wiara jest całkowicie różna a i przeciwstawna do obecnych „wartości” systemu „tłumo-elitarnego” i metody „dziel i rządź” pustoszącej tą planetę. W przeszłości dzielnie broniliśmy naszej życiodajnej mateczki ziemi. Która dawała nam swoje bogactwa i opiekę.
Życie zgodnie z kulturą a wg systemu i cywilizacji to dwie różne rzeczy. Dlaczego? Ponieważ życie w kulturze słowiańskiej tworzącej społeczeństwo opierało się na harmonii, równowadze, życiu w przymierzu z przyrodą, która jest objawem Boga, współżyciu i współistnieniu. Ludzie zawsze żyli w społeczności , jeszcze nie tak dawno np. w miastac/grodach zawsze trudzono się zespołowo, a na wsi jeśli budowano dom, to cała wieś pomagała budować dom. Ludzi, żyli w harmonii, w harmonii z przyrodą, przyroda to język Boga, wszystko maiło swoje miejsce i współgrało , życie się rozwijało , rozkwitało. Przez co był całościowy wielowymiarowy obraz, który dziś jest poszatkowany !
A dziś co mamy ? Zwyrodnienie życia. Defragmenteryzacje , elementarność , podział, próby utworzenia hybryd i biorobotów poprzez róznego rodzaju technologie i metody. Chrześcijaństwo i cudzoziemskie metody zarządzania(systemy) , sposoby życia , wygląd życia, co oni wnieśli, co wniosło jako główny punkt rozwoju ? „Zbaw się sam ! Dusze swoją zbawiaj, nie myśl o tym tutaj! O sobie myśl! Jak trafić do raju” – Cóż to znaczy ?Automizacja społeczeństwa . Dawali wzniosłe puste ideały , o szczęściu, miłości, nadstawianiu policzków, ale co to znaczy i metod form jak to wprowadzić to , już nie dawali. Czyli jeśli nie podano form realizacji ideałów to jest pole do popisu dla tych stojących za tym. –Polityka podwójnych standardów. Dlatego ,powiadano. Niosąc swoje ideały , oprócz tego należy pokazywać jak realizować te ideały w praktyce. W kulturze- w obcowaniu ludzi nawzajem . Całe ich szkolnictwo tzw podstawiona fragmentaryczna edukacja, to indoktrynacja oraz kaleczenie mózgu, zachwianie równowagi miedzy półkulami. Rozbudowa lewej półkuli, uśpienie prawej , dlaczego ? Ponieważ bez prawej półkuli nie jesteśmy w stanie odróżniać fałszywych informacji, składać , łączyć elementy w całościowy wizualny obraz. Dokąd oni nas prowadzą, dokąd zmierzamy ?
Zamiast „dziel i rządź” było jednocz i scalaj ! – dwie przeciwstawne postawy. Dlatego nasz ustrój rodowo plemienny z wyższymi wartościami etyczno- moralnymi i cała nasza bogata w wiedzę mądrość kultura, była poddana próbie wyniszczenia, a nas próbie utworzenia bezmyślnych biorobotów.
Innej drogi nie ma. Proszę niech ktoś wyjaśni jak inaczej odepchnąć zasadę „dziel i rządź” ?
Są to dwa różne sposoby życia. Niesprawiedliwy „dziel i rządź” i Sprawiedliwy „ jednocz scalaj „
Niczego razem nie zmienimy jeżeli nie wrócimy do swoich korzeni. Trudźmy się wszyscy aby żyć w naszej kulturze ,a nie w cudzej cywilizacji, żeby żyć z przyrodą, a nie przeciw niej, żeby żyć wolno jak u siebie w domu, a nie jak niewolnicy na wyzysk . Dlatego powinniśmy chronić, bronić naszej kultury, bo to są nasze wartości , natury, ogromne niewidzialne więzi, siły, mądrości, prawdy życia ,które zapewniają nam ochronę i bezpieczeństwo, wolność i możliwość rozwoju na naszej drodze życia.
A dziś wszyscy usychamy. Dlatego aby korona naszego drzewa nie uschła i wydała owoce , a wszystko się wyprostowało musimy wrócić do swoich naszych słowiańskich korzeni.- One przetrwały ! Tylko trzeba po nie sięgnąć. Ta cała wiedza, życia zachowała się w pradawnych przekazach, zapisach, obyczajach, legendach. To wszystko jest. Wysoka bogata kultura, poważna nauka , bogate piśmiennictwo, zdrowe życie itd ….BO KULTURA SŁOWIAŃSKA TO NASZE DZIEDZICTWO , TO DOŚWIADCZENIE PRZODKÓW, TO WIEDZA I MĄDROŚĆ. TO SĄ NASZE JEDYNE KORZENIE , TO JEDYNY FUNDAMENT, NA KTÓRYM MOŻEMY SIĘ OPRZEĆ I BUDOWAĆ NASZE ŻYCIE ,INNEGO NIE MAMY. „

1 komentarz do “„Zasada „Dziel i rządź” – taktyka, która obecnie okupanci stosują aby nami rządzić. Jak można odeprzeć ta taktykę „dziel i rządź” ? Co się jej przeciwstawia i ją pokonuje ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s