Słowiańskie rozmowy o śłowiańszczyźnie

„- Siema ! Wiesz natchnęła mnie taka myśl. Skoro człowiek ma jakąś wiare, jakiś system, jest on prowadzony przez jakoś tam określonych władców, to logiczne jest dla mnie, że ten władca będzie swój system traktował jako ten najlepszy i jedyny i starał się negować inny(z tego co wyczytałem to kultura Słowian jest dosyć mocno tępiona). System ten co prawda trzyma w ryzach tylko tych najbogatszych, ale powiedz mi co by było, gdyby to Słowianie byli u władzy? Tak jak nie każdy żyd jest zły, bo najczęściej to tym u góry odbija, tak samo jaką masz pewność, że Słowianin, który stanąłby u władzy nie zmieniłby się mentalnie w tego „żyda”. Ja, patrząc na świat zauważyłem, że każdy, który chce dojść do władzy, tworzy sobie jakiś punkt odniesienia(religia, kultura). Trochę odbiegam od pochodzenia i negowania samych słowian, co jest faktem, ale jaką masz pewność, że nie byłoby tak samo, gdyby to ten słowianin rządził? Próbuję jakoś to pojąć i złączyć w jedną całość, bo czytam tą ….stronę i tam kazdy przekonuje nas do naszego pochodzenia i prawdziwej kultury, a skąd mamy wiedzieć, że to nie jest ten wielki pic na wode? Nie siedzę jeszcze w tym tak głęboko i dosyć sceptycznie na to patrze i chciałbym po prostu poznac jakis motyw przewodni słowiańszczyzny.

 • Witaj ! A więc, pierwsze co musisz się do tego zabrac z głową i nie czytać od środka tylko od początku. ( Gry Bogów to jest dobry wstęp do przypomnienia sobie wiedzy naszych przodków) Dlaczego? ponieważ poziom i głębia wiedzy przodków jest bardzo wysoka i czasem ciężko pojąć coś przy dzisiejszym stopniu zmanipulowania ludzi. Na początek musisz sobie rozczytac podstawy prawd. Kim jestem ? Skąd pochodzę ? Czym jest kultura ? Co to jest wiara. Gdyż w obecnym świecie ludzie zostali poddani próbie kłamstwa i oszustwa. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich przekonac tworzą swoją realność, jak przez kolorowe okulary nie widzisz świata lecz widzisz świat w innych barwach np przez kolor okularów który ktoś ci nałożył, a ty o tym nie wiesz, że nosisz takie okulary dopóki ich nie zdejmiesz., a co jeżeli te przekonania zostały podłożone …jak np narodowi Polskiemu. Wtedy ktoś ma możliwośc kontroli nad całym narodem przy zdegradowaniu jego dchowości.  Gdyż naród bez swojej przeszlości nie ma tozsamości jest jak drzewo bez korzeni lekki wiatr i się chwieje, nie ma przyszłości. Żeby się zrozumieć nawzajem musimy pojąć podstawowe pojęcia. Kim jestem- jestem Słowianiem twój duch, dusza, sumienie jest przejawem w świcie materialnym , przejawem przez  twoje ciało, determinuje ciebie poprzez  ściśle określone DNA, przekazywane geny a wnich wiedze i doświadczenie przodków , krew, energię . ( czyt prawa Rita jest bardziej opisane jak to działa) Nasza Halogrupa to R1A1 , R1A1A7( Polska) Słowian łączy jeszcze wspólny język i mentalność. Jezyk danego narodu świadczy o jeko poziomie rozwoju. Im bardziej rozwiniety tym bardziej rozwinięty naród i jego obrazowanie, mądrosć. Języki Słowiańskie są najbardziej rozbudowane na kuli ziemskiej ( przy czym zostały skrócone przez cudzoziemca , o czym się dowiesz zgłebiając wiedzę) .  Kultura – kultura jest to przestrzeń życiowa poprzez która przejawia się duch danego narodu, forma i kształt jaki przyjmuje społeczeństwo jest przejawem wielu dusz danego narodu. Wysoka kultura danego narodu świadczy o jego poziomie rozwoju wewnętrznego i mądrości. trzeba sięgnąć głębiej do etymologi Słowa ponieważ, słowa są dźwiękowymi symbolami obrazów ( mysli nasyconych emocjami i uczuciami, energią ) Każdy słowo składa się z liter bądź par, w naszym starym języku były to runy każda runa coś opisywała, zbiór run był żywym obrazem . wyraz jest równiez spakowaym przekazem i trzeba go rozpakować. Wiara jest to inaczej wiedza. członek RA jest to pierwotne światło, energia, życiodajna moc, uźródła. Zatem Wiara jest to wiedza o prawdach życia, świata, wszechświata itd .
  Tak więc na zaiemi masz różne narody, każdy  tych narodów jest inny , to zrozumiałe, różnią się kolorem, mentalnością odpowiadającą cechom tylko tego danego narodu , każdy  nich ma swoją kulturę na różnym poziomie ( czyt. prawa Rita dowiesz się więcej) Sam zobacz przestrzeń życiowa jaką kreują miedzy sobą  będąca ich indywidualnym przejawem jest różńa.  I trzeba toszanować taka ich droga rozwoju, któą kroczą, a nie tak jak dzis narzucać jakieś jednakowe standarty zachowań i bytu przez jakąś grupke ludzi bo chca być bogaci heh.  Ja to obrauję sobie tak. Każdy naród jest jak drzewa w przyrodzie niby podobne lecz rózne , róne ich przeznaczenie , cechy, właściwoci i stosunek..Kasztan jest kasztanem . Wiśnia jest wiśnią i nigdy nie będzie kasztanem.  Tak samo jak jabłoń jest jabłoniom , a sosna sosną. Gdy je wymieszasz na siłe już nigdy nie zaznasz samku jabłoni i zapachu sosny, prawda? Wymieniłem tylko żywoowocne dzrzewa. Ale w przyrodzie wstępują też te drapieżne i pasożytnicze. Np takową pasożytniczą jaką jest jemioła. Jemioła podczepi się potrafi pod jakieś dzrzewo i czerpać z niego życiodajnę energię go osłabiając zaburzając jego prawidłowy wzrost. Tak samo są narody pasożytnicze między nami. Tylko tu skala działania jest na duzó bardizej skomplikowanym poziomie. Czyli możemy powidzieć że każdy naród ma swoją naturę,która jest własciwa tylko jemu i określa jego cechy  , którymi się keruje  i sposób postepowania.  Jedne narody żyją w symbiozie z przyrodą inne są pasożytnicze . I tu jest walka. Siła narodów natury musi byc taka aby były w stanie się obronić, bowiem jak pasożyt zatakuje zejśc nie zechce dobrowolnie , a czerpał będzie energię dopóki ne wyśsie ostaniej kropli życia na tej planecie ziemi! mw. tak można sobie to zoobrazować w uproszczony sposób.
  Tak samo ze zwierzętam niedźwiedź bedzie niedźwiedziem wilk wilkiem sarna sarną i moga razem wspólnie żyć w jednym lesie razem z iinymi zwierzątkami jest harmonia nic się nie dzieje. Jeżeli okłamiesz np orła że jest kurą i nie może latać on bedzie stłamszony nie będzie sobą nie będzie mu wygodnie żyć, to będzie próba zmiany jego natury na taką jaką by zniwelować jego atuty , a orzew zawsze będzie szukał swojej wolności w swoim zagubieniu myslenia że jest kurą, on przejawi swoje piękno , chwałe, wolność tylko wtedy gdy się wzniesie w niebo tam będzie tym kim jest i harmonia powróci.
  ich problem z nami Słowianami jest taki ,że my żylismy u prawd życia i mamy ogromny poziom wiedzy itd nasza kultura była wspaniała a zarazem nas ochraniała przed złoworogim zamiarom, kłamstwo bywało widoczne od razu , namierzano i zduszano legnące się zło i zarazę. Siła nie byli nas w stanie pokonać. Bowiem częścią naszej kultury był ustrój rodowo plemienny rodzina plemie rod narod. Silna rodzina znaczy silny narod. Było kopne prawo, wiece, :wybieraj dziesiątaka” . To coś w rodzaju ławicy ryb. Wróg nie wie kogo wanąć, ale oberwac może srogo. Słwoianie byli wolni, nie zniewolni niczym , żadną religią, żadnym pieniądzem hamującym rozwój i zdolności człowieka.
  I teraz jak naród słowiański my jesteśmy na takim wewnętrzym poziomie że jestesmy zdolni samoorganizowac się we współzyciu i harmoni ,  tworzeniu – i tu jest uwalniana część naszej mocy nie stłamszeni.Wolnośc naturalnego przejawu. Wysokie wartości etyczno moralne życia i mądrość oraz wiedza z ogromnym doświadczeniem przerastała wroga. Poczytaj czym kierowali się Słowianie społecznie -ustrój rodowo plemienny, kopne prawo wiece. Zrozumiesz że ktoś zewnątrz nie miał szans, wpływu decydowac o losach Słowian ! Mamy inny światopogląd od np narodu niemieckiego czy żydowskiego stąd inny byłby kieruek i droga postępowania i wyglad naszego kraju niz dziś
  To był własnie problem dla nich. Każdy rozumiał że kiedy naród dobrze się ma wtedy rodzina dobrze się ma. Wielość w jedości jedność w wielości.
  Zatem  u nas nie było władzy religii itd. Nie można pojąc tej kultury przez to jak funkcjonuje dzisiejszy system. Bo dziś jesteśmy tym orłem co mysli ze jet kurą, nie znamy prawd życia i swoich przodków, lecz mamy cudzoziemskiego pochodzenia religię mówiące o … losach żydów … i ich żydowskich nakazach zakazach i moralności.  Każdy system komunizm demokracja jest systemem cudzoziemskim do kontroli nad danym narodem razem z religia. Instaluja tu cudzoziemski ster który dba o dobro wroga naszego , a nie nasze. Nie porównuj dzisiejszego modelu systemu do kultury Słowian. Bo dziś idze nam jeszcze raz walczyć o wolność.  Motyw przewodni mozesz uznac, że jest to przejaw twojego ducha i natury  tworząc część twojej kultury czyli przestreni gdzie wolny mółbys rozwiajc swoje talenty i zdolności, stawiać czoła trudnością, z pozycji wolnej istoty nie jak dzis niewolnika, że jestes zmuszony robic to co robisz abyś utrzymać cię w tym przekonaniu że jesteś kurą…”

 

1505476_847534795307538_6794465040004900001_n

10858429_1519161288352677_6311620693890223715_n

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s