Wolność . Czym jest wolność , a słowiańska kultura

 

 Słowianin w duchu wolny jest i zawsze o wolność będzie się bił. Wróg wiedział, dlatego pod iluzja/ realnością wolności trzymając nas pod okupacja, aby stłumić naturalne siły Słowian.

Czym jest wolność ? Proste- swoboda (min ją określa) . Wolność -swoboda wolnej woli . Swobodna wolna wolna daje przejaw duszy i ducha, a zatem powstaniem myślokształtów i zachowań przejawiających się w przestrzeń, która zwana jest kulturą , czyli przestrzenią życiową, w której możesz żyć i iść podążając swoja drogę czyli swoją wolę. Dziś jesteśmy pod niewolą, a więc zatem subtelnymi sposobami została zniewolona nasza wolna wola przez co nie mamy swojej wolności i przestrzeni życiowej nie możemy dawać przejawów w naszą przestrzeń życiową kształtujących nasza kulturę , która dawała by nam wolną wolę.

No ale kto ci broni kultywować tę twoją wolność?  kto cię zniewala|?

Brak kultury będzie dobrą odpowiedzią jeżeli doszliście do tego czym jest kultura ( o czym wspomniałem powyżej) . . Nie rodzimy się w wolnym świecie, a już zniewolonym, a więc takim gdzie istnieje już narzucona realność biegu wydarzeń łańcucha przyczynowo skutkowego czyli iluzja , (nie mylić realności z rzeczywistością),realność która zniewala twoją wolną wolę , ograniczą ją powodując brak świadomości ( lub brak świadomosci nawet istnienia rzeczywistości lub walki na wyniszczenie świadomości, wolności na wiele sposobów) . Wykonawcami tej realności są cudzoziemcy, twary ,pasożytnicze narody , które czerpią z naszego zniewolenia. Zakładając tylko poziom ziemski, nie wnikając po za nasz świat. Dlatego są wojny min. Poziom tej gry do pojęcia jest głęboki, aby móc przełamać samodzielnie realność . Dlatego potrzeba jedności jednego narodu w tej walce o wolność ( swoją kulturę), która da i jednostce wolność. Jedno z drugim jest powiązane w tej chwili istnienia realności ( bo nie startujemy od zera przypominam).

Realność to pewnego rodzaju wykreowana iluzja. Rzeczywistość to jest prawda to jest coś co istnieje i jest prawdziwe.

Każdy naród jest inny, zarówno pod względem budowy genetycznej jaki duchowym. Każdy naród jest na innym poziomie rozwoju.  Każdy naród może być zdolny do tworzenia swojej  przestrzeni życiowej ,czyli kultury, będącej przejawem właśnie ducha, duszy, genów.

Wielkość poziom rozwoju danej kultury zależy od wielkości wartości etyczno moralnych, ideałów , mądrości i wiedz   motywów jakimi się kieruje .

Jestestwo .Przejaw w przestrzeni danej jednostki narodu , który jest specyficzny zależny ( determinują ten przejaw) od jej ducha duszy,genów, krwi , mentalności , czyli takie będzie uosobienie  i postępowanie i oddziaływanie w przestrzeni. Przejaw wielu dusz jednego narodu tworzy społeczność wspólnotę,  tworzy  swoją przestrzeń życiową , czyli kulturę danego narodu odpowiednią tylko jemu poziomem rozwoju, Kultura jest objawem przejawem  ducha duszy . Wielkość Kultury zależ od poziomu rozwoju dusz.

Zatem naród bez swojej kultury jest to naród zniewolony i nieświadomy!

Dlatego jako naród polski walczmy o swoją kulturę słowiańską , która jest naszą przestrzenią życiową i wolnością !

1KbPwsOFI84ko9LAJcFa4Y 1972290_652095041524259_2005702865_n 16151_841512789243072_4117752866981055566_n SOLnc7Kjnz0

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s