POLSKA Co zrobić? Jak zmienić obecną sytuacje ?

POLSKA

„Co zrobić?    Jak zmienić obecną sytuacje ? Jak powstrzymać potęgujące się niewolnictwo i wyzysk? Jak naprawić życie rodzinne powstrzymać demoralizacje i upadek istoty ludzkiej? Jak zadbać o nasz kraj ? Co zrobić, żeby Polacy, a nie obce ludy decydowali o życiu Polaka w Polsce?


„Wszystkie Rewolucje kończyły się zmianą ,,PIASKOWNICY” na mniejszą, oczywiście taka w toku rozumowanie MAS wydawała się korzystniejszą. Wszystkie charakteryzowała ,,zmiana” władzy, która tak naprawdę zawsze jest ta sama. Niektórzy z Was liczą na Jarka inni na Korwina, tak samo jak kiedyś liczyliście na donka,bronka,bolka,kwacha etc.i się pozmieniało nieprawdaż? Brawo !!!
Dzięki tym ,,wspaniałym” demokratycznym zmianom ,,Piaskownica” jest już tak MAŁA, że albo się budzimy TERAZ i zaczynamy myśleć SAMODZIELNIE , albo przestaniemy istnieć jako NaRód.
Dlatego apeluje do waszego zdrowego rozsądku skończcie powielać te same błędy.,,Kto nie zna swojej przeszłości, ten nie ma przyszłości .” Nie szukajcie liderów,bo to wszystko to jedna wielka farsa,zwyczajna gra,której celem jest odarcie was z godności i sprowadzenie do roli żywego programu.
Dawno, dawno temu przed nastaniem ,,ciemnego okresu” ( początki chrystianizacji ), którego czas właśnie się kończy na Słowiańskiej ziemi funkcjonował ,,ustrój Rodowy”. Społeczeństwo samo decydowało o sobie na bazie ,,kopnego prawa” ( obecnie podobne praktyki mają miejsce min. w Szwajcarii, gdzie rocznie odbywa się ok. 60 referendów. Czy ktoś kiedyś słyszał o kryzysie w Szwajcarii, ubóstwie? Widać można.”

” Należy zrezygnować z dotychczasowego systemu zarządzania krajem, za pomocą nieudolnych partii politycznych, które przez prawie 30 lat nie były w stanie doprowadzić, do tego aby tworzone prawo nie działało na szkodę obywateli i Polski oraz nie naruszało Konstytucji RP. Zaznaczyć też trzeba, że gorzej już być nie może, bo Naród działając na swoją korzyść, nie będzie łasy na łapówki, tak jak czynią, często jednostki reprezentujące Nas oraz nie da się go zastraszyć i szantażować, tak jak jest to możliwe do wykonania na indywidualnych osobach.
Z art. 2, 32 i 40 Konstytucji RP, w Polsce powinno być 25 województw po około 1 500 000 osób, po to, by każde z nich miało takie same prawa i tyle samo głosów w podejmowaniu decyzji odnośnie ochrony i rozwoju Kraju.
W każdym województwie, Grupa Gmina (GG) – składająca się z 10 Grup Rodzinnych (GR – to 5 członków rodziny dający pełnomocnictwo jednej osobie do ich reprezentowania w dalszej władzy bezpośredniej), Grupa Powiatowa (GP) – składająca się z 10 GG oraz Grupa Wojewódzka (GW) – składająca się z 20 GP, powinna przejąć obowiązki zlikwidowanych Ministerstw i Senatu, a do Rządu Krajowego (RK) powinno być wybranych po 10 osób z GW. Rząd Krajowy powinien sprawować władzę nad Wojskiem oraz decydować o wspólnych inwestycjach krajowych i światowych, jak też prowadzić kontrolę nad sądami i urzędami, w kwestii rozpatrywania skarg wniosków i petycji. Taki system zarządzania krajem, pozwoli na pozyskanie ogromnej ilości czasu i pieniędzy. Dzisiaj Nasi przedstawiciele, konsumują i jedno i drugie, tylko na własne potrzeby. Oczywiście jest to tylko część moich propozycji zmian, nad którymi zapraszam do dyskusji.”

Tworzenia poszczególnych grup, to: z pięcioosobowej grupy, np. rodziny, jedna z tych osób, dostanie pisemne pełnomocnictwo, do reprezentowania pozostałych we władzy bezpośredniej narodu (WB). Pełnomocnictwo, powinno być na jednej kartce, ważne przez dwa lata. 10 osób, które będą posiadać , takie pełnomocnictwa, łączą się w Grupę Lokalną (w miastach) lub Grupa Gminna na terenach mniejszych gmin. Nazewnictwo jest mało istotne, ważne jest utworzenie grupy. Następnie z GL, czyli z 10 przedstawicieli GR, wybierana jest jedna osoba, której pozostałe 9 osób udzieli, również pisemnego pełnomocnictwa do reprezentowania ich w Grupie Powiatowej GP i jej zadaniem, będzie uczestniczenie w tworzeniu GP, czyli odszukanie przedstawicieli GL ze swojego terenu. I tak dalej, aż powstanie na terenie danego województwa kilkadziesiąt lub około 150 GW, w zależności od jego wielkości. Dlatego uważam, że słusznym posunięciem byłoby, aby po utworzeniu około 1600 GW, na terenie całego kraju, czyli jak już byłoby ponad 15 000 000 uczestników WB, zacząć dzielić Polskę na 25 województw po około 1 500 000 mieszkańców, by każde województwo miało po tyle samo swoich przedstawicieli w Rządzie Krajowym (RK)
Aby ludzie się nie pogubili oraz nie szukali się po domach tworząc Grupy, zaproponowano, na początku, cotygodniowe spotkania na boiskach osiedlowych, by tam łączyły się grupy wyznaczając swoich przedstawicieli oraz dyskutowali o tym, co można by było zrobić lepiej podczas organizowania się. Wówczas drogą e-mail można wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami oraz na bieżąco korygować błędy.
Ja widzę, to tak: 5 osób = 1GR;
10 GR x 5 osób = 50 osób = 1 GL
10 GL x 50 osób = 500 osób = 1 GP
20 GP x 500 osób = 10 000 osób = 1 GW
1 500 000 osób : 10 000 osób = 150 GW max w jednym województwie, z których wybieranych jest 10 osób do RK. Dlaczego od 5 osób a nie od 10, otóż po to, aby zachęcić jak najwięcej ludzi do działania. Załóżmy, że zaczęlibyśmy od dziesiątek i mogłoby się okazać, że rodziny się nie dogadają bo każdy chciałby być przedstawicielem, a 5 osób, zawsze łatwiej skrzyknąć, tym bardziej, że często w jednym mieszkaniu jest już warunek spełniony. Grupy starano się tak tworzyć, aby 10 przedstawicieli GR, po utworzeniu GL, mogli się spotykać u siebie w mieszkaniach, lub innych instytucjach publicznych, by mogli dyskutować oraz głosować nad różnymi tematami, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów na dojazdy. Natomiast GP i GW, będą miały do dyspozycji urzędy, gdzie można pomieścić znacznie większą grupę dyskutantów…

Jeżeli nie jest Ci obojętny los kraju i przyszłość narodu dołącz i działaj.”

10685461_622656277846556_224138626668511135_n

 

Tutaj więcej w artykułach na stronie: www.facebook.com/pages/Wsp%C3%B3lna-reforma/122933541218155?fref=ts
https://www.facebook.com/groups/422927474480834/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s