Dlaczego ukrywa się nasze dzieje Polski ?

„Dlaczego wymazano nasze dzieje , a uczymy się tzw pokrętnej historii dopiero od 966r…? Powód jest prosty, bowiem kto nie zna swojej przeszłości ten nie korzysta z doświadczenia i wiedzy przodków swoich i jest zmuszony do popełniana błędów. Dlatego dziś nie potrafimy rozpoznawać swój od obcego jak i również rozpoznawać i rozczytywać fałszywych ideologi, mechanizmów , systemów, które nas zniewalają. Z dobrej znajomości naszych dziejów znalibyśmy dokładnie swą własną kulturę , a wraz nią wiedzę przodków popartą doświadczeniem. A poprzez to jasne byłoby kto ma wrogie zamiary i intencje oraz jakimi metodami i sztuczkami się posługuje aby je realizować. A przede wszystkim znane byłoby swoje, a nie obce. Kultura słowiańska. Wiedza i doświadczenie przodków, tradycje słowiańskie, , czym jest to dziedzictwo dla nas dziś?

Obrazowanie. Weźmy drzewo. Korzenie to przeszłość . Pień to teraźniejszość. A zieleniąca się co pół roku korona to przyszłość ! U nas odcięto korzenie ! (Więc z czego ma żyć pień i korona ?? odcięto tą życiodajną energię , wiedzę, źródło !!) Przez co nasza korona nie może zakwitnąć i zazielenić się pełnią życia. Odcięto nam nasze korzenie, zamiast tego wpojono nam obce , cudzą wiarę= religię, obce ideologie i prawa wg, których mamy żyć. W wyniku czego oni żyją z nas, a my jesteśmy niewolnikami na swojej własnej ziemi, a swoimi życiami budujemy obce nam narody ich drzewa, a sami przepadamy. Dziś ludzie zapomnieli o swoich przodkach, o swojej kulturze, którą jest kultura słowiańska. Czyli o swojej wiedzy, mądrości , tożsamości , czyli tego kim są tak naprawdę. Czego następstwem jest dzisiejsza sytuacja naszego kraju i rodaków w jakiej się znajdujemy. Z wielkiej potęgi jaką była Polska, wielkich dumnych wolnych ludzi , gdzie rodzina była świętością, nie było wyzysku, biedy, niewolnictwa, dziś cudzoziemcy zrobili pośmiechowisko z naszego kraju, plantację biednych niewolników żyjących na cudzoziemskich warunkach. Rozsprzedali cały majątek narodu. A na czele naszego kraju stoją cudzoziemcy, zdrajcy, pedały i lesbijki, którzy dyktują nam jak mamy żyć, a społeczeństwo jest ogłupione i zmanipulowane i tak zdegradowane, że nic z tym nie robi, że nic nie widzi, nie widzi tego, że jako naród wymieramy , wymrzemy jak mamuty, jeżeli nic z tym nie zrobimy. Wszystko to bo zapomnieliśmy o swoich korzeniach, pozwoliliśmy sobie zaufać obcym i wmówić sobie kłamstwa głoszone przez nich, zaufaliśmy w ich bajki i kolejne cuda, które zniewoliły umysł, doprowadzili nas do okupacji myśli, uczynili z człowieka niewolnika, który nie tylko haruje dla okupanta, ale jeszcze się z tego cieszy Jak mówi stare powiedzenie : „Naród bez , tożsamości ( bez korzeni) jest jak gnój, na którym wyrastają obce narody. ” A dziś wszyscy usychamy. Dlatego aby korona naszego drzewa nie uschła musimy wrócić do swoich naszych słowiańskich korzeni.- One przetrwały ! Tylko trzeba po nie sięgnąć. A wtedy na nowo zakwitnie piękną zielenią pełnią życia i natchnienia słowiańska korna życia…. BO KULTURA SŁOWIAŃSKA TO NASZE DZIEDZICTWO , TO DOŚWIADCZENIE PRZODKÓW, TO WIEDZA I MĄDROŚĆ. TO SĄ NASZE JEDYNE KORZENIE , TO JEDYNY FUNDAMENT, NA KTÓRYM MOŻEMY SIĘ OPRZEĆ I BUDOWAĆ NASZE ŻYCIE ,INNEGO NIE MAMY.”

https://vk.com/v_svargi

 

23 komentarze do “Dlaczego ukrywa się nasze dzieje Polski ?

 1. Leszeg

  to jest bardzo wazne aby odkryc swoja tozsamosc, nasza prawdziwa kultura slowianska byla potezna i siegala tysiace a nawet dziesiatki tysiecy lat wstecz, do dzisiaj Slowianie wypadaja nader korzystnie na tle ludow „zachodu”, do dzisiaj zyje wielu Slowian czujacych jak ich przodkowie, majacych swoja zdrowa i naturalna wrazliwosc i reakcje na otoczenie, niewielu z nas wie skad wywodzi sie kultura Celtycka czy basnie Andersena albo bezdotykowe sztuki walki

  Odpowiedz
 2. vf

  Zacznijmy od tego, że istniejemy 4000 lat o czym wspomina nawet Stary Testament. Od 966r. naszą historię pisze Watykan, który po 1000r. rzucał na nas klątwy (patrz: Kroniki Wincentego Kadłubka)

  Odpowiedz
  1. huntdar Autor wpisu

   Zacznijmy od tego, że te 4 tys lat istnieją ci co zostali stworzeni tam przez ich boga.
   Naszą tzn czyją? Od 966r nikt hisorii nie pisze tylko , tylką tę historię pisza na zamówienie nie tak dawno temi wymyślając sobie datę 966r.
   Narody Słowian i Ariów mają znacznie większe dzieje i przeszłość licząca sobie znacznie więcej niż obce nacje istniejące tylko 4 tys lat.

   Odpowiedz
   1. szczecho

    mylisz się bo Biblia to jest włąśnie historia Ariów Indoeuropejczyków, Adam i Ewa to byli pierwsi Indoeuropejczycy haplogrupa R i od nich wzieli się potem Ariowie R1a i Celtowie R1b

    Izraelici mieli podbic ziemie obiecaną czyli zieloniutką Euroazje, ziemie obiecaną dla pasterzy. Ale nie podbili jej tylko zasymilowali się z innymi Ariami potomkami Jafeta czyli nami.

    R1b to potomkowie Nimroda, którym genetycznie zmieniono język na kentumowy i oni podążyli na południe tak jak opisuje Biblia, a potem dalej przez północną Afryke, Hiszpanie do Europy zachodniej.

   2. huntdar Autor wpisu

    A skąd wiesz, że ty się nie mylisz….??? Wedy są starsze i tam pisze co innego.
    Ludzie czują sentyment do Biblii i chcieliby aby to miało związek z nimi, ale tylko dlatego, że zostaliśmy tym oplątani emocjonalnie i duchowo. Ważne aby mieć otwarte spojrzenie , a niekoniecznie upierać się że świat wygląda tak jak w Bibli napisane , bo tak nam tłukli do głowy od małego, a w inne źródła są bagatelizowane. Należy zdawać sobie sprawę, że Biblia nie pochodzi od ludu, który słynie z prawdomówności, a wręcz przeciwnie. Po coś siłą nam narzucali to , a nie coś innego , miała wywrzeć na nas jakiś wpływ , a nie inny , a ci co ją nam siła wsrażali osiągali dzięki temu cele.

   3. szczecho

    zależy o jakich Wedach mówisz, bo ten termin jest bardzo ogólny i może oznaczać bardzo wiele tekstów, cześć z nich udowodniono że są fałszerstwem, np te tzw „Słowiano-aryjskie-wedy” kolportowane w Rosji

    a co do Biblii, to po prostu zarówno Żydzi jak i Chrześcijanie wypaczyli jej znaczenie, na podstawie tych wypaczeń stworzyli sobie swoje religie, i dlatego teraz ludzie czuja taką niechęć do Biblii bo nie rozumieją, ze nauczanie Judaizmu a takze Chrześcijaństwa stoi w sprzeczność z treścią tejże Biblii

    ale jak się ją zacznie czytać samodzielnie i uważnie, nie poddając się obecnej narracji to nagle się okazuje, że to wcale nie są takie bzdury jak wiele osób twierdzi

    ja nie wiem, czy mam racje, tak samo jak ty nie wiesz czy masz racje, różnica polega na tym, ze jak się przyjmie moją hipotezę i powolutku wszystko się zaczyna układać w jedną całość, a jak się weźmie „bajanie” o Wedach, jakieś kolebce Indoeuropejczyków na Syberii itp, itd, to nagle pojawia się cała masa dziur tłumaczonych oczywiście tym, że historia jest zafałszowana, że nie znaleziono jakichś tam źródeł itp.

    nawet jak się weźmie datowanie genów Indoeuropejczyków i porówna z datowaniem z Biblii, to wystarczy przesunąć przecinek w datowaniu genetycznym i masz prawie toczka w toczke daty Biblijne, a to nie może być zbieg okoliczność, świadczy natomiast to o tym, ze genetycy chcąc by to datowanie pasowało do teorii Darwina i wielosettysięcznej historii ludzi, dlatego przyjęto taka a nie inna skale

    teraz dalej, nigdzie z Biblii nie wynika że Świat czy ludzie mają 6000 lat, wynika z tamtąd tylko to że Adam został stworzony plus minus 6000 lat temu, i jesli był pierwszym mężczyzną o haplo R, to wystarczy przesunąć przecinek i tak jak mówiłem, z oficjalnych 40000p.n.e. robi ci sie Biblijne 4000p.n.e.

    polecam samemu sprawdzić bo to bardzo ciekawy temat, na koniec inna moja teoria

    mianowicie, moim zdaniem ta data 10.500p.n.e. która się przewija na całym świecie, w wielu kulturach i widocznie była bardzo ważna dla ludzi, to moim zdaniem ona nie upamiętnia żadnej katastrofy, żadnego meteorytu itp. tylko upamiętnia najważniejsze wydarzenie dla ludzi, a co jest najważniejszym wydarzeniem dla ludzi? wg mnie ich stworzenie, i tu znowu jak się przesunie przecinek (tylko w drugą stronę) to robi ci się ponad 100tys lat p.n.e. czyli oficjalne stanowisko nauki (dzisiaj już próbują wydłużać to nawet do 250ty lat p.n.e., bo jak wiemy każdy „profesor” chce mieć swoje wiekopomne odkrycie)

    zapraszam do polemiki

  1. Caulis

   Dokładnie nie wiem skąd pochodzę i tez mało się dowiedziałem z tego artykułu ale ważne gdzie się urodziłem i nie ważne gdzie jestem sentyment i serce jest z Polska. Jedna rzecz mnie Tylko nurtuje a mianowicie dla czego chrzest polski jest taki ważny skoro chyba nie wypadliśmy się tak bez bulu naszej wcześniejszej wiary?

   Odpowiedz
 3. Świętobor

  Prawda. Odcięto drzewo od korzeni. Ale korzenie wciąż żyją i wypuszczają nowe pędy z których wyrośnie nowe i silniejsze. Dlatego jest ten i inne wpisy. Nic nie dzieje się przez przypadek. Odrodzenie Polski i świata już się zaczęło i nikt już tego nie powstrzyma.

  Odpowiedz
 4. Krakiwanda

  Mieszko I nie był poganinem tylko Arianinem a taka wizja, że Król kontestował władzę z Rzymu – mimo, że chciał być wierzący jest bardzo niepopularną wizją rzeczywistości. Nawracanie na Katolicyzm Rzymski odbywało się na gruncie politycznym. Polacy a raczej Wandowie i Scytowie Królewscy znali i wyrażali żywą wiarę w Jezusa już wcześniej. Wiedza ta jest nie na rekę nikomu. Preferuje się wizję Animizmu proponowaną przez kierunki religioznawcze rodzimych uniwersytetów. Prawdziwa historia Polski od morza do morza jest w bibliotekach Niemieckich. Niemców wychowaliśmy, uczyliśmy i cywilizowaliśmy. To niewygodna wizja – wszak u nas były bory i lasy…Jest jeszcze jedno lub dwa wydawnictwa zajmujące się tym tematem. Uwaga – biblioteki nie biorą tych książek mimo nadania nru ISBN. A masa śpi…

  Odpowiedz
 5. Ania

  Zgadzam się z tobą. List Ap. Pawła do Kolosan wspomina Scytów Kol.3.11.
  Ludy Słowiańskie z 1 w.n.e. były chrześcijańskie. To Watykan wbił klin między ludy słowiańskie.
  To Rzym katolicki obalił 3 królów ( Herulowie, Wandalowie i Goci ). Pozostało 7 królów z których
  powstały narody Europy Zach. Mówi o tym Ks. Daniela 7.24 !!! Przekleństwem nie tylko Polski,
  ale Słowian w ogóle jest Watykan. Biblia określa ten system religijny BABILONEM.
  Przed ponownym przyjściem Jezusa na Ziemię nastąpi zniszczenie Babilonu – Watykanu.
  Mówi o tym Obj.17.16.17.

  Odpowiedz
 6. Pingback: Dlaczego ukrywa się nasze dzieje Polski ? | To co teraz, to co będzie i było

 7. Pingback: Dlaczego ukrywa się nasze dzieje Polski ? | Mitologia Słowian - Wiara Przyrodzona

 8. Pingback: SŁOWIAŃSKA WIEDZA NA TEMAT ODZIEŻY – sportowefaktywpplkibice103378blog

 9. MargoSambo

  Ja bym chciała jakieś linki informacje o naszych tradycjach kulturze słowiańskiej wszystko co mówi o tym kim jesteśmy…. bardzo proszę….

  Odpowiedz
  1. huntdar Autor wpisu

   Poszukaj sobie w innych artykułach lub w samych źródłach. Masz badanie genetyczne nawet z 2013r, książki o Słowiańszczyźnie gdzie autorzy ci źródeł przytaczają na kilkanaście stron. Dla chcącego nic trudnego.

   Odpowiedz
 10. Tomek Patriota

  W dobie ostatnich wydarzeń w świecie nauki zostało potwierdzone przez międzynarodowy zespół genetyków, iż Słowianie zamieszkują środkową Europę od 10.700 lat. Haplogrupa w naszym łańcuchu genetycznym udowodnil ponad wszelką wątpliwość, że tylko Słowianie posiadają grupę a1r1a7… a więc wszystkie narody mogą jedynie uczyć się od nas.
  JESTEŚMY NAJSTARSZĄ KULTURĄ NA ŚWIECIE. STARSZĄ NIŻ EGIPCJANIE.
  Teraz moi drodzy bracia i siostry musimy zaznaczyć wyraźnie, w Sejmie, urzędach itd. ŻE JESTESMY NAJSTARSZĄ KULTURĄ I ODZYSKAĆ TO CO ZOSTAŁO ZATRACONE.

  Odpowiedz
 11. Tomek Patriota

  Moi drodzy Słowianie, Bracia…
  Ostatnie badania genetyczne wykazał,y ponad wszelką wątpliwość, iż tylko Słowianie posiadają haplogrupę A1R1A7.
  Mało tego udowodnili, iż nasza kultura przebywa na obecnym terenie *czyli Polski od ponad ♥10.700♥ lat !!!
  Reasumując – jesteśmy starszą cywilizacją niż grecy, egipcjanie itd.
  (Teraz trochę kontrowersyjnie)… Możliwe także, iż całe chrześcijaństwo to chytry sposób przejąć kontrolę nad Naszą kulturą i tradycjami Słowiańskimi wiedząc, że jesteśmy ludem o mocno rozwiniętej duchowości i kulturze.

  Odpowiedz
  1. huntdar Autor wpisu

   Jest twoje Jestestwo genetyczne. Ciągłość potwierdzają badania genetyczne nad haplpgrupami R1a.
   Ustrój rodowo-plemienny – nie da się go stworzyć w kilka stuleci.
   Kroniki nasze Lehickie, Ruskie, Perskie, a także naszych wrogów czyli państw kolonialnych tj min. niemieckie, francuskie, angielskie.
   Także pozycje literackie opisujące naszą kulturę.

   Odpowiedz
  2. huntdar Autor wpisu

   W związku z wieloma próbami skolonizowania naszych ziem i naszego narodu oraz obecnie trwającej wojnie hybrydowej nie ma jakieś literatury pokroju Biblii itp opracowań państw kolonialnych, które produkują oficjalnie na swoje potrzeby, jeżeli o to pytasz. Natomiast jest wiele pozycji polskich autorów o dziejach i czasach kiedy żyliśmy po swoim ustroju i po swoich prawach. Tadeusz Wolański, Makuch, Miller, Bieszk ( tłumaczy opisy z kronik zagranicznych i polskich), Białczyński, Zorian Dołęga Chodakowski, Maria Janion, Kossakowski, i inni. Natomiast wiele jest ukryte w etymologii słowa, w przekazach ludowych odnośnie obyczajów i tradycji i samej kulturze słowiańskiej, która jest niezwykle bogata i przesycona wiedzą oraz wartościami. Sam ustrój społeczny w jakim żyli Słowianie- Polacy – ustrój rodowo plemienny (samostanowienie i reguły go stanowisące) świadczy o poziomie wyższym człowieczeństwa min z dwóch powodów aby go zbudować ( to nie trwa kilka wieków) i prowadzić/utrzymać. Dziś takiej demokracji to lata świetlne do tego ustroju, najbliżej jest demokracji bezpośedniej, ale jej nie ma na świecie ( słowo demokracja użyłem w powszechnym rozumowaniu bo w dosłownym tłumaczeniu oznacza władze niewielu nad wieloma). Dużo o dziejach przeszłych znali pra dziadkowie dziś już pra pra, jeżeli ktoś miał szczęście dostać obraz od nich jak było, a było inaczej niż nam produkują.

   Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s