Kto powinien stać na czele narodu !?

„Kultura Słowiańska.Co mówi nasza mądrość narodowa ? Dlaczego Polska kiedyś była potęgą, a dziś jesteśmy sługusem i parobkami innych narodów ? Gdzie nasza Sława i Chwała ?

 To jest klęska narodu Polskiego, że tacy „wybitni” ludzie stoją na jego czele i decydują o jego losie, a zatem o tym co się dzieje i będzie działo z waszym życiem Czy to do was dociera?!. Dawniej Monarchom ,królem, kniaziem , bojarem , księciem w naszym narodzie według naszej kultury mogła zostać tylko osoba szlachetna z rozwiniętymi ośrodkami mentalnymi, energetycznymi i ciałem kołbie ( okrąglinek) już o genetyce nie wspomnę. Absolutnie było nie dopuszczalne dopuszczanie do decydowania ludzi, którzy nie wykształcili w sobie cnót i wartości bo to groziło katastrofą, takiego niegodziwca nawet ziemniakiem przekupisz! W naszych mądrości kulturowych są zawarte treści, że ludzie którzy są na poziomie „miedzianego królestwa” niższego rozwoju nie powinni zostawać dopuszczani do miejsc decydujących o losach innych, powinno natomiast stworzyć im się możliwość i warunki do rozwoju aby się realizowali poznawając cnoty.

Bowiem oni kierując się niższymi wartościami lub popędami nie są w stanie niczego innego zobaczyć. Człowiek taki opętany przez popędy stanowi zagrożenie dla wspólnoty gdy dochodzi do władzy. Tacy ludzie kierują się i koncentrują się na nagrodzie zamiast na obowiązku. Co z łatwością wykorzystują wrogie siły.Człowiek, który dopuścił się kradzieży dóbr materialnych wspólnoty sam prosił o nauczkę,aby pokonać w sobie ciemne energię i niższe energie, którymi powódkami dopuszcza sie szkody rodaków.Innym razem takiemu zostawała wymierzana surowa nauczka za kradzież wspólnych dóbr, która zostały mu powierzone w opiece. Kara była nie za szkody materialne, a za duchowo energetyczne szkody i psucie etyki i moralności ! Lub za podejmowanie decyzji w imieniu wspólnoty kierując się dobrem swojej dupy i chciwością zamiast dobrem wspólnoty (narodu) nie było przebaczenia takiemu bowiem swoją decyzją niszczył przyszłość i losy wielu istnień , sprowadzając zagrożenie dla świata swojego narodu i łamiąc życia i przeznaczenia rodaków. Kara była nie za dobra materiale bo te da się odzyskać lub odnowić , a za zniszczenie, naruszenie honoru czyli zasad etyczno moralnych wartości i cnót, które aby powstały trzeba wiele wysiłku ! Absolutną zdradą było kierowanie się cudzym interesem i niszczenie własnych dóbr i gaszenie energii narodu aby cudzoziemcy mogli rosnąc w siłę ! Dlatego taki człek będzie nękany jak nie w tym to w kolejnych jego przejawach. Zastanówcie się nad sobą w jakim królestwie wy chcecie żyć ? Jeżeli w „miedzianym” to pozwalajcie dłużej pozbawiać się własnej woli i wyboru. Jeżeli w „srebrnym ” lub „złotym”królestwie cnót podejmujcie właściwe wybory i czynie tak aby zaistniał świat wyższych królestw-królestwa Polskiego.
W naszej kulturze jest też wiedza i nauka zdrowomyślenia dzięki niej możecie rozpoznać czy polityk mówi prawdę czy leje wodę bo chce stołka i panowania „miedzianych trąb”.”

original

Reklamy

2 komentarze do “Kto powinien stać na czele narodu !?

  1. Pola Teresa Niedźwiecka

    To o tyle jest prawda jako ten świat-niewidzialny, jako świat eteryczny, jako pamięć kosmiczna, a to wszystko wraca do polaków, bo takie jest prawo wszystkiego, bo Polska-Polacy, jak Feniks z popiołów się odradza-odradzają, całe zło Świata nieustannie niszczyło Polskę-Polaków, i to właśnie teraz się skończyło.

    Poznajmy się bliżej, zapoznaj się z naszą stroną internetową http://www.naturaliapolkana.pl

    Pozdrawiamy

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s