Skrywane dzieje Słowian.

Wracamy do artefaktów ulubionej naszej rubryki pokazujące ciężką prace i trud fałszerzy, którzy z powodzeniem i za niemałe pieniądze wyłudzone z naszej wspólnej kasy ogłupili i ogłupiają kolejne pokolenia kształcąc następne bezmyślne zastępy naszych rodaków. Polacy lubią podróżować łatwo nawiązują kontakty i można ich spotkać mieszkających w różnych częściach świta gdzie szybko dochodzą na sam szczyt drabiny społecznej dzięki wrodzonym zdolnościom organizacyjnym i inteligencji. W kraju wybitne jednostki są tłamszone i szykanowane. Zabrało nam to trochę czasu żeby zanalizować, dlaczego się tu zamyka drogę do kariery wybitnie uzdolnionym jednostką. Niektórzy koszerni zawodowi prześmiewcy i ich kolaboranci napiszą, że wpadliśmy w paranoję i wszędzie widzimy żydłaków prześladujących naszą elitę polityczna i intelektualną zmuszając ich do emigracji zarobkowej jak zrobili to z 6 milionami naszych rodaków rujnując i wyprzedając koszernym współbraciom za grosze nasze przedsiębiorstwa, którzy w poszukiwaniu lepszych warunków życia zdecydowali się emigrować za chlebem. Bohaterem naszego artykułu jest Babur San Imperator Mogołów San, typowy Mongoł i pasterz koni widać to po jego ubiorze i skośnych oczach. Sami Mongołowie są zdziwieni, kiedy ich pytamy o jego życiorys i koligacje rodzinne.

Angole żeby ukryć zbrodnie ludobójstwa i Słowiano-Aryjskie korzenie Imperatora Mogołów Sana na zlecenie Kompani Wschodnio Indyjskiej wymyślili karkołomne historię ich pochodzenia i co z tego, kiedy nasz skromny Biuletyn ich ośmieszył i zdemaskował. Imperator San był, bowiem zarządcą politycznym i wojskowym jednej z prowincji, która podlegała pod centrum administracyjne Tartari, która kontrolowało poszczególne prowincje na wszystkich kontynentach pobierając 10% podatku na wojsko i administracje. Po unicestwieniu, Tartari i 3-ch miliardów jej mieszkańców w 1815 roku po zbombardowaniu centrów administracyjnych w Azji, Australii, Ameryce i Afryce, ślady zniszczonych wybuchami nuklearnymi miast, dróg i leje po termojądrowych detonacjach widać z kosmosu położono kres naszych rządów, co umożliwiło tworom biologicznym hybrydom gadzio-ludzkim na ekspansję i kolonizacje oraz zniewolenie narodów tam żyjących po wymordowanie resztek Słowiano-Arjów jak to zrobili w prowincji Chińskiej Tartari dzisiejszej Mandżurii i w Iponi dzisiejszej Japonii gdzie wegetują nasi przodkowie i resztki elity politycznej i intelektualnej prowincji potomkowie Słowiano-Ariów, o których wkrótce napiszemy. Zima nuklearna, która w 1816 roku na trzy lata zapanowała na całej kuli Ziemskiej dokonała pozostałych zniszczeń pokrywając lodem, Syberię Kanadę, Antarktydę, Grenlandię gdzie pod 5 kilometrową warstwą lodu odkryto wspaniałe miasta stanowiące dowody wysokiego stopnia rozwoju naszej cywilizacji Słowiano-Aryjskiej. Zachowały się szczegółowe mapy kopie oryginałów tych kontynentów. Amerykańska zbrodnicza armia wymordowała członków ekspedycji i skonfiskowała dowody jednej z TV Amerykańskich, która nakręciła film ustanowiła tam swoją bazę pilnuje dostępu do wejścia ogrodziła teren drutem kolczastym pod napięciem widocznie pilnują żeby pingwiny nie wykradały lodu i śniegu. Wracając do Imperatora Mogołów Sana widzimy tam umieszczoną datę, ale przewodnik nie umiał nam wyjaśnić czy jest to data urodzenia i jego śmierci czy okres rządów. Jeżeli urodzenia i śmierci to i tak imponujący wiek osiągnął przeżywając 332 lata, co tylko potwierdza, że jesteśmy długowieczni i gdyby nie trucizny, którymi nas karmią żylibyśmy spokojnie 300 lat jak i nie więcej. Szanowni nasi czytelnicy podróżując po świecie rozglądajcie się uważnie a zdjęcia przysyłajcie do redakcji. Dorzuciliśmy mapę Azji wydrukowaną w Londynie, na której naniesiono wszystkie istniejące prowincje kontrolowane przez Tartarie przed jej zniszczeniem żeby prześmiewcom nie przyszło do głowy, że te artykułu piszemy po pijaku lub na tandetnych prochach naszych rodzimych Dealerów.

12079625_555770641237596_6986952209475484154_n

1 komentarz do “Skrywane dzieje Słowian.

  1. Wojwit

    Czy nie powinno się przypadkiem wymawiać imienia tego długowiecznego na popiersiu jako Babiur Szach, skoro jest napisane Bab(u – umlaut)r Sah?

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s