Porozumiewanie się. Myślo kształty Myślo obrazy.

„Wyższe istoty wogóle nie wykorzystują dla komunikowania języka, ani ruskiego, ani sanskrytu, ani w ogóle jakiegokolwiek. To zbyt długie i nieefektywne. One wykorzystują przekaz myśloobrazów, który przyjmuje się jak kino lub jaskrawy barwny sen. To jest o wiele szybsze i dokładniejsze, niż przekładać swoją myśl na słowa, przekazywać je rozmówcy, żeby on potem znów ze słów ponawiał/ przywracał w umyśle myśloobraz tego, co jemu chcieli przekazać. Jeśli zaś pod jednym i tym samym słowem u was i u rozmówcy rozumie się różne znaczenie, to wy do tego zaś otrzymacie skażone/ zniekształcone przekazywane informacje. Zwróćcie uwagę, że my i teraz mówimy «sens słowa» = «myśl słowa», to jest my znamy, że samo słowo i ta myśl, które nimi przekazuje się, to nie jedno i to samo. Przy tym dla mózgu pierwotna myśl, a nie jej dźwięczne wyrażenie w wyglądzie słowa. Właśnie na tym, podmianie sensu słów, to jest tych myśli, które te słowa powinny wyzwalać i buduje się dzisiaj system manipulowania świadomością ludzi.

Język początkowo wykorzystywało się nie dla przekazania informacji, a jako system kierowania otaczającym światem, materią i żywiołami. Dlatego studiowanie prawdziwego sensu słów jest niezbędne właśnie po to, a nie po to, żeby «komunikować się z Bogami». Jeśli wy słyszycie słowa, to to jeszcze nie oznacza, że wam przekazują właśnie słowa. Większość ludzi od dzieciństwa, w procesie wychowania i nauczania, zwłaszcza nieprawidłowego nauczania czytania, przyuczona jest myśleć słowami, a nie obrazami. U większości ludzi tak zwana «wewnętrzna paplanina» idzie praktycznie cięgle/ stale/ nieustannie, po prostu oni już nie zwracają na to uwagi. Dlatego kiedy wy w procesie myślowej komunikacji otrzymujecie jakiś myśloobraz, to wasz mózg zaczyna przeprowadzać go na słowa. Jeśli wam nie starcza jakiś pojęć, to słów wy dobrać nie możecie. Jeśli sens słów, które wy znacie, u was jest skażony/ zniekształcony, to wy otrzymacie niewierny/ nieprawdziwy przekład na słowa, choć u was będzie wierna pierwotna informacja. Błąd nastąpi, kiedy spróbujecie tę informację przekazać komuś jeszcze.

Stąd wynika jeszcze jeden ważny moment. Przy myślowej komunikacji z Wyższymi istotami, wy nie możecie usłyszeć nieznanych wam słów lub jakiegoś tekstu nieznanym wam językiem. Jeśli zaś wy jednak słyszycie właśnie coś podobnego, to jest, nieznane wam wcześniej słowa lub w ogóle całe frazy i wyrażenia w języku,

którego nie znacie lub w ogóle wcześniej nie słyszeliście, to jawna oznaka tego, że was rozwodzą/ zwodzą z pomocą specjalnych technicznych środków i komunikujecie się wy dokładnie nie z Bogami, a z kimś w ogóle innym. Przy tym całkowicie nie ważne, jak on siebie nazywa, tym gadom skłamać nic nie zależy.

Obrazowość języka jest niezbędna także po to, by jego było prościej studiować, zapamiętywać i wykorzystywać, na ile można zastosować intuicyjny poziom postrzegania. To, że to właśnie tak, można przekonać się obserwując to, jak rozmawiają dzieci, ciągle wymyślając nowe słowa i wyrażenia. Przy tym, nie patrząc na to, że dziecko mówi nieprawidłowo, nie tak, jak my przywykliśmy, my w każdym razie praktycznie zawsze go rozumiemy. Rozumiemy akurat kosztem intuicyjnego poziomu postrzegania. To jest, często, by znaleźć początkowy sens słowa, niezbędne włączyć nie tylko rozum, ale i uczucia, intuicję. Jakie uczucia u nas wyzwala słowo «rozgromienie» lub «miły»? Chociaż przy życzeniu można w słowie «разгром» [rozgromienie] odszukać i PA [RA], i Раз [Raz], i wiele wszelakich części. Ale kiedy do domu wdzierają się bandyci i wykonują tam rozgromienie, to co, Wyższa wszechświatowa istota zdziałała czy jak?

Źródło:

http://mylnikovdm.livejournal.com/7772.html

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s