Narodowość

10685461_622656277846556_224138626668511135_n

” Boicie się, że cudzoziemiec nazwie was rasistą, nacjonalistą, faszystą, antysemita itd. na samą myśl, że tak was nazwą sracie po gaciach, a mózg wam się lasuje, macie latać z podkulonymi ogonami i bać się nazywać rzeczy po imieniu oraz naginać się do życzeń cudzoziemców. Bum! Cudzoziemcy osiągnęli swój cel ! Wygrywają !!! Jesteście zniewoleni mentalnie ! Bądźcie uważni! Sprawili, że wykreowane przez nich abstrakcyjne znaczenie słów i znaczeń, tworzy sztuczne mentalne bariery i strach przed sztucznie wykreowanym i narzuconym poczuciem-czyli rzecz sztuczna podważa istotę prawdziwą z boskiego naturalnego pochodzenia-wasze jestestwo i to kim jesteście. Niedorzeczne, a jednak. Stworzyli mentalną broń, za pomocą której forsują sobie drogę i przestrzeń do swoich działań kosztem narodu. Roszczą sobie prawa i przywileje im nie należące się kosztem narodu, roszczą sobie prawa do rzeczy im się nie należących. Pasożytnictwo.

Naród to Jestestwo, to jest jedna z najwyższych wartości życiowych, którą trzeb szanować i pielęgnować bo raz utracona już nigdy nie powróci. Duch, dusza, sumienie, honor, geny, psychomatryca, mentalność, krew, natura, usposobienie min to są cechy charakterystyczne i różne dla danego narodu świadczące  o jego jestestwie. Dziedziczność narodu przekazywana jest poprzez zrodzenie w naturalny boski sposób. ( co jest właśnie negowane przez cudzoziemców ich wymysłami i ideologiami ! ) Bez narodów nie m różnych kultur. Bez narodowości nie ma narodów. Najłatwiej zobrazować to na drzewach. Mamy różne rodzaje drzew Jabłonie, Dęby, Wiśnie, Sosny, Kasztany itd. Każde z nich jest różne indywidualne i ma swoje życie, wartości i właściwości. Możemy się delektować smakiem jabłek, wiśni, zapachem sosny, podziwiać żołędzie i kasztany. Kiedy zniszczymy te drzewa nie zaznamy już nigdy więcej smaku i życiodajnych wartości jabłek i wiśni , nie poczujemy zapachu sosny i nie zobaczymy kasztanów ani żołędzi…. Ziemia bez nich stanie się nijaka … tak samo jest z narodami, każdy ma swoje korzenie, wartości i drogę rozwoju.  Należy pozwalać im się rozwijać ( kultura) i zradzać owoce. Co się stanie kiedy zniszczymy różne narody i ich kultury wycinając je w pień doszczętnie poprzez multi kulti w imię politycznej poprawności i konsumpcji, byle się interes zgadzał… Czy warto ? Pozostanie tylko pasożyt, który na tym skorzysta, będzie panowała nijakość, sztuczność , normalność według standardów pasożyta. Bezwładna, bezmyślna biomateria idealna pożywka dla pasożyta , nowego porządku świata.

Rozpatrzmy po kolei te słowa. Rasa. Niema czegoś takiego jak rasizm. Zmieniono znaczenie słowa rasa , tak samo jak zmieniono znaczenie swastyki nadając negatywny oddźwięk. Słowo rasa tyczy się i określa tylko białego człowieka , a dokładniej jest to dawna nazwa słowiańskiego narodu. Ra-Są. Ra oznaczało światło, tą energię pierwotną życiodajną znajdująca się w świetle, biel, czystość, nieskazitelność w wymiarze duchowym. Miejsce naszego pochodzenia. Więc nie może być mowy o różnych rasach. O różnych narodach i gatunkach  tak.

Nacjonalizm. Każdy członek narodu jest  tak naprawdę nacjonalistą bo wywodzi się z danego narodu i jego obowiązkiem jest przedłużyć swój ród. Każdy dba o swoją rodzinę, dzieci, przyjaciół o zachowanie tradycji przodków i własnej kultury przekazywanej i ukształtowanej przez doświadczenie i wiedzę przodków, jestestwa.   Głupotą jest wyzbywać się tych ponadmaterialnych i ponadczasowych wartości w imię politycznych interesów i poprawności politycznej. W dodatku pod presją tych etykietek krzyczący chcą wymóc na kimś by był nikim zamiast kimś, czy to normalne? To tak jakby wilkowi zarzucać, że jest wilkiem i ma przestać być wilkiem i ma być potulnym barankiem, bo tak barankom wygodnie.

Faszyzm jest to cudzoziemskie słowo, oznaczające jedność. Dziwne by było, żeby naród nie wykazywał jedności. A komu zależy, żeby naród nie miał jedności ? W tej destrukcji chodzi jeszcze o jedną niezwykle bardzo ważną i istotna rzecz, a mianowicie o… jednogłośność narodu i społeczeństwa. Dlaczego ? Dlatego, że przy jej braku to idealne pole do zastosowania techniki „dziel i rządź”.  Na wyolbrzymianiu i wpychaniu w skrajności korzystać chce tylko ten co próbuje wyolbrzymiać i popychać w skrajności ignorując zupełnie zdrowe myślenie. To tak jakby mówić, że energia jest zła. Energia jest neutralna, a czy będzie zła czy dobra, zależy w jakim celu się jej użyje i z jakimi intencjami.

A, że do tych terminów dorobiono ideologie jak do pozostałych zmieniając znaczenie i używając jako narzędzia do osiągania swoich celów to już nie jest problem. I teraz, każdy sprzeciw czy próba obrony własnych wartości na różnych poziomach od indywidualnego po państwowy jest podciągana pod te ideologie i popychana do na rangi skrajności przez atakującego. Jest to próba uderzenia w sumienie i we współczucie człowieka mające na celu doprowadzenie do jego sparaliżowania, poczucia winy i ustąpienia pola. A to, że np. Polacy chcą zachować państwo narodowe i opierać swe państwo na fundamentach narodu swych dziadów i ojców nie oznacza zaraz , że trzeba popadać w skrajności, chore ideologie i że nagle będziemy atakować furiacko wszystkich dookoła. Polska to nie Niemcy czy Włochy.

Dziś dochodzi do tego, że dziecko z flagą zostanie okrzyknięte, zwyzywane , spacyfikowane jako bandzior nazistowski bo ośmieliło się być dumnym ze swego jestestwa i pomachać przez moment własną flagą….A jak z flagami genderu latają dewianci wykrzykując chore hasała to już normalne??

Spójrzmy jak to wygląda w praktyce to ustępowanie pola i wyzbywania się własnych wartości. Doprowadza do takich sytuacji jak np w Polsce; Gdzie dziś większość Polaków nie zna swoich prawdziwych dziejów, pochodzenia, kultury ( części jestestwa) , a mają podłożone cudzoziemką religię i obce opisy historii tworzące przekonania gloryfikujących obcych. Komu to na rękę ? Bo na pewno nie narodowi Polskiemu nie znać swoich korzeni i tożsamości. Kto o tym decyduje ? Człowiekowi, który nie wie kim jest można wmówić wszystko i go wykorzystywać do woli.  Wedle powiedzenia „naród bez tożsamości jest jak drzewo bez korzeni lekki wiatr i się chwieje”  lub „naród bez tożsamości jest jak gnój, na którym wyrastają obce nacje „. Czemu cudzoziemski kościół. obce wpływy polityczne uznają, że zgłębiane i poznawanie przez Polaków swej własnej kultury słowiańskiej jest obżydliwe i zabronione ?? Doprowadza to do takiej sytuacji, że myśl Polska Słowiańska jest zabroniona i zakazana we własnym kraju. Polak Słowian we własnym kraju poprzez nagonkę polityczną i kościelną nie ma prawa do posiadania własnego zdania, własnej myśli, własnych poglądów i zakaz samostanowienia o sobie we własnym kraju. Jest szczuty wszelakimi rodzajami wyzwisk i epitetów.  Czy nie uważacie to właśnie za przejaw ich ideologii  nazizmu, rasizmu, antypolonizmu, dyskryminacji wobec naszego narodu ?

Mało tego, eskalacja wywrotowości działania o podwójnych standardach doprowadza do takich sytuacji, gdzie Polskę naród Słowian reprezentują  przedstawiciele obcych narodów np. żydowskiego czy niemieckiego  pochodzenia. (dlaczego im tak zależy na reprezentowaniu Polski ?) Oni przecież dbają o swój interes, a nie o dobro narodu Polskiego. Po owocach ich poznacie.  Przy nadmiernej tolerancji i oddaniu losu swego państwa w obce ręce, rady i porady ,doszło do tego, ze naród Polski położył na szali swą niepodległość, suwerenność i honor w drodze wyrzeczeń kuszony ku chwale „rozwoju” i dobrobytu aby wejść do jakieś tam Unii Europejskiej ( państw, które od zawsze chciały nas podbić, dziwne…jakiś zanik pamięci czy jak, żeby się układać z typami spod ciemnej gwiazdy ??). Skończyło się tak, że Naród Polski nie ma dziś prawa do posiadania własnych wytwórni dóbr materialnych i gałęzi gospodarczych jak np przemysł samochodowy, sprzedaż, budownictwo, ośrodki kultury, prawa do posiadania własnej monety, energetyki , własnego ustroju społecznego, środków masowego przekazu.  Czy nie uważacie tego właśnie za przejaw ich ideologii  nazizmu, rasizmu, antypolonizmu, dyskryminacji wobec naszego narodu ? Uważacie, że to jest ok? Że to wszystko leży w rękach cudzoziemskich ? Dlaczego ? Ale oni nam wmawiają, że jest to przejaw solidarności tzw Europy z Polską oraz integracji w ramach wielkiej przyjaźni ! Oni mogą mieć , a Polacy NIE.  A kiedy Polacy chcą samostanowić o sobie i mieć własną niezależną i niepodległą gospodarkę i ustrój jesteśmy określani od miana nacjonalistów itp. I wtedy cudzoziemcy używają kolejnego magicznego słówka… demokracji…

Polacy skandując hasła cudzoziemskiego systemu  demokracji i takiej ordynacji jaką ma obecnie domagają się własnego zniewolenia i przedłużenia ich okupacji układem magdalenkowym. Okręgu „niemiecko żydowskiego” wyprzedającego Polskę i czyniąca ją podległą państwu Niemieckiemu bo na to wskazuje ostanie 27 lecie? Rodacy zbliżamy się do bardzo niebezpiecznego momentu zniszczenia i zniewolenia wszelakiego życia i wolności na ziemi jakoby wylęgarnia zła jakim jest demokracja miała być wyznacznikiem wszystkiego i jakąś świętością nie do ruszenia. A cóż to takiego właściwie jest? Bo na razie demokracja jest  kluczem wytrychem , otwierającymi wrotami do działania i przejawu zła, otwiera drzwi do wdrażania najgorszych rzeczy, przejmowania państw i ich dóbr materialnych , ich złóż, zepsucia i korupcji, itd. Naród Polski miał i żył wcześniej w o wiele doskonalszym ustroju, naszym własnym ! Samostanowieniu Narodu Polskiego! Ale cudzoziemcy robią wszystko aby go wymazać z naszych dziejów bo utracą swoje wpływy wtedy w naszym narodzie i nie będą mogli nas dłużej niewolić i wyzyskiwać. Cudzoziemskie państwa posługują się demokracją i pod jej pretekstem wyzyskują Polskę. Mamy tego przykład dziś na arenie UE. W ten sposób chcą nas niewolić i okupować. Wykorzystują do tego środowiska i tworzą grupy i partie(. A kto wie czy te partie w Polsce są Polskie, a nie niemieckie ? ) ruchy np KOD. Demokracja jest narzędziem do zniewolenia. Oszustwo polega na tym samym tricku jak na słowie tolerancja. Wytworzono otoczkę dla znaczenia tego terminu inną niż rzeczywiste znaczenie tego słowa !!! Jest to technika podwójnych standardów !!! Ludziom wpajają, że demokracja to rządy ludu , większościowe. NIEPRAWDA! Znaczenie prawdziwe słowa demokracja jest to rządy niewielu nad wieloma. Demokracja wywodzi się z systemu , w którym mała grupa miała władzę nad niewolnikami! Jest zniewoleniem ludzkości. Ochlos tj naród zatem Ochloskracja to są rządy ludu. Demos w tym systemie był cząstką ochlosa , w którym mała grupa ludzi miała władzę nad wieloma niewolnikami , służyła do zniewalania. Zatem skandując hasła demokracji domagacie się własnego zniewolenia !! Pokażcie mi na ziemi chociaż jedno miejsce gdzie są rządy ludu, bo takie niby jest znaczenie tego słowa ? NIE MA ! Ale za to jest wszędzie zniewolenie, czyli demokracja ! Wszędzie panuje układ rządów niewielu nad wieloma. W którym większość absolutnie nie ma nic do powiedzenia. A ta mała grupka narzuca wszystkim wszystko mimo woli większości !!!
Polacy Rodacy Słowianie wracajmy do naszego prawowitego ustroju Samostanowienia Narodu Polskiego ! Żyjmy na naszych warunkach, na naszych zasadach ! Takie nasze prawo do życia! I żaden obcy naród czy obce ugrupowanie nie mają nam prawa mówić i nakazywać jak mamy żyć, w co wierzyć i co dla nas dobre !

Aby był zachowany ład to ci cudzoziemcy powinni reprezentować swoje narody Izrael, czy Niemcy bo stamtąd pochodzą i tam mają swoje państwa, a nie państwo Polskie, bo na jakiej zasadzie niby obcy naród chce reprezentować Słowian  ?!! Ba, jeszcze domaga się prawa do tego! Hipokryzja zupełna.

Tak się kończy dopuszczanie cudzoziemców do władzy i głupia tolerancja Polaków .. do sejmu Polski wchodzą żydzi, niemcy , czyli przedstawiciele zupełnie innego narodu niż naród Polski =Słowianie. Dla nas Słowian Polska to wszystko , dla nich to interes.  I w ten sposób zostajemy rozgrywani przez cudzoziemców dopuszczonych do władzy nie swego narodu.. Bum !

Zauważcie jedno łamane są najwyższe prawa natury i prawo do zachowania, obrony jestestwa w imię jakiś niskich chciwych powódek i im służącym ideologii oraz etykietek , gaszących światła narodom ku dobru garstki jakiś ludzi….w imię demokracji…w imię tolerancji…. w imię walki z rasizmem…ot tu paradoks się dzieje… ci cudzoziemcy, co wyzywają społeczności  od rasistów , za grosz nie szanują prawa i jestestwa narodów , w którym się znajdują i postępują w niszczycielski sposób do tych narodów .. powód jeden aby zwiększyć sobie przywileje i prawa im sie nienależące, pasożytowanie na danym narodzie w celu jego zniewolenia.

„Siłą narodu i jego przyszłością , a także jego nadzieją jest sam naród …gdyż w chwili zagrożenia jednoczy się w jedność oraz w obrębie danego narodu panuje największe zaufanie, współdziałanie ,a przede wszystkim zrozumienie, przejaw jestestwa czyli wzrost kultury , a zatem największy czynnik postępowy i rozwojowy. Są to bardzo silne fundamenty. A tymczasem środowiska tzw III RP na czym opierają państwo ??? Wręcz negują przejaw patriotyzmu , a prawo naturalne, prawo natury boskiego zrodzenia jest dla nich niczym, łamane są wszelakie zasady moralne i etyki . Własne wymysły ludzkie napędzane chciwością nazywają prawami i zasadami, wywyższają sztuczne herezje ponad prawo naturalne i wolę narodu ! Przez co łamią życia milionom Polaków.”

Może wartym przemyślenia rozwiązaniem jest zmiana konstytucji, w której wartało by jasno określić kto to jest ten obywatel Polski. Status obywatela Polski nie powinien dawać pełnych przywilejów takich jak ma prawowity członek narodu Polskiego. Dlaczego ? Bo tragedią się kończy dopuszczanie cudzoziemców do władzy i głupia tolerancja Polaków .. do sejmu Polski wchodzą żydzi, niemcy , czyli przedstawiciele zupełnie innego narodu niż naród Polski =Słowianie. Dla nas Słowian Polska to wszystko , dla nich to interes. I w ten sposób zostajemy rozgrywani przez cudzoziemców dopuszczonych do władzy nie swego narodu. Dlatego powinno byś jasno stwierdzone. Kto to jest Polak. Polak to jest Słowianin. Polska jest kontynuacją państwa naszych przodków Lehitów. Słowianie stanowią naród Polski. To Słowianie Polacy stanowią państwo Polskie, to nasze dziedzictwo. Władze zwierzchnia w państwie pełni naród Polski ,Słowian lub wytypowany przez naród Polski rząd. W rządzie mogą zasiadać i wyrażać wolę narodu Polskiego tylko Polacy Słowianie. Głosować w wyborach mają prawo tylko Słowianie Polacy gdyż, jest to nasz naród i stanowione przez nas państwo, w którym decydujemy o swoim własnym losie. Polskie obywatelstwo daje przywilej cudzoziemcom do przebywania na terenie państwa Polski i korzystania z  gościny narodu słowiańskiego Polski. Polskie obywatelstwo nie uprawnia do głosowania, ani do pełnienia funkcji państwowych. Cudzoziemiec nie ma prawa ani przywilejów do głosowania, ani pełnienia funkcji państwowych. Tak się powinna zaczynać konstytucja. Ten zapis powinien leżeć na sercu każdego Słowianina aby zapewnić naszemu narodowi ochronę i bezpieczeństwo. ”

BO KULTURA SŁOWIAŃSKA TO NASZE DZIEDZICTWO , TO DOŚWIADCZENIE PRZODKÓW, TO WIEDZA I MĄDROŚĆ. TO SĄ NASZE JEDYNE KORZENIE , TO JEDYNY FUNDAMENT, NA KTÓRYM MOŻEMY SIĘ OPRZEĆ I BUDOWAĆ NASZE ŻYCIE ,INNEGO NIE MAMY.

Jest to przetłumaczony komentarz z dyskusji na temat łamania prawa naturalnego i bezprawnych ingerencji obcych nacji w narody  z  portalu na vk. https://vk.com/simvol_roda

3e8c528da2b7354c5f66c0e827981670 flagpaulicov

2 komentarze do “Narodowość

  1. Bartosz Andrzejewski

    Bardzo ciekawy i dobry tekst.. dziwię się tylko negatywnemu nastawieniu do Kościoła. Kościół wbrew przeciwnie pokazuje wartość tych korzeni. Zresztą chrześcijaństwo nie wchodzi od tak w kultury i wszystko zmienia. Ono na kulturach bazuje.. przecież liczne święta chrześcijańskie, katolickie w Polsce oparte są na tradycjach słowiańskich. Można to również porównać do chrześcijan innych narodów i kultur, np. afrykańskich, gdzie czczenie Boga Jedynego odbywa się „w przestrzeni” tych kultur i ich zwyczajów. Sam jestem katolikiem i ogromnie cenię sobie przywiązanie do naszej kultury, tego, co Polskie, a często jest tak, że w Kościele mogę tego o wiele bardziej dziś doświadczyć i o to się „upomnieć”, niż gdziekolwiek indziej.. Pozdrawiam!

    Odpowiedz
  2. Pingback: SŁOWIAŃSKA WIEDZA NA TEMAT ODZIEŻY – sportowefaktywpplkibice103378blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s