Polska Lechia… Gdzie nasza tożsamość …? Gdzie nasza Słowiańskość w państwie Polskim ..?

” Zagubiona tożsamość.

Zastanawiałeś się kiedyś, co prawdziwego zostawisz swoim dzieciom i wnukom. ?

Niewolnik z wytartą tożsamością narodową, przyjmuje okultystyczny kult najeźdźcy, uważając go za własną tradycje narodową. Religia najeźdźców, nie jest tożsama z wiarą w Boga, czy ideą wolności, suwerenności i prawdy.

1050 lat niewoli.

Co po sobie zostawisz, jaką idee fałszywej wolności, wymyślonej prawdy, przekażesz swoim dzieciom i wnukom.?!

Nie chodzi mi tutaj o podarowane wam koraliki, o niemiecki samochód, amerykański komputer, czy japoński telewizor, polski rząd handlowy na anglosaskiej licencji, czy idee religii – kontroli duchowej na licencji Watykanu i Babilonu …

Żadna z tych rzeczy, nie wiąże się z tradycją słowiańską, tradycją starożytnej Lechii, ideą bezhierarchicznej wolności, prawdy, czy suwerenności …

Żyjesz w multikulturowej pustce.

Cenisz amerykańskie filmy, międzynarodowych i rodzimych komediantów, pozujących na anglosaskich celebrytów, jesz dania kuchni międzynarodowej, niszczysz własny przemysł, przez zakupy produktów polsko brzmiących marek, w handlowych międzynarodowych kołchozach wykorzystujących pracowników, klientów i podatników.

Powiedziano tobie, że płacą oni w Polsce podatki, podatki na utrzymanie pasożytów, pośredników, spekulantów, elit, ich firm i poziomu życia, odstającego od życiowych standardów przeciętnego (pracującego u nich) Polaka – dawnego Lechity.

( Polskie firmy, żyją kosztem głupich i naiwnych pracowników, klientów, nas Polaków. Wszystko to, dla jak najwyższego zarobku. Firmy obniżają normy do najniższych dozwolonych standardów, co oznacza jawne pogwałcenie praw człowieka – do godnego funkcjonowania i odżywiania się naturalnymi produktami pozbawionymi chemii i konserwantów.

Wstyd.

Sprzedawanie rodaka, człowieka, machanie polską flagą, wyzyskiwanie pracowników, dla nic nie wartych pieniędzy i niemoralnego prawa, do wytworzenia lepszego standardu życia, kosztem innego człowieka.

To jest tożsamość, świadomość, honor, moralność, prawda, patriotyzm … ?! Kurewstwo, rodzi kurewstwo. ! Hierarchia rodzi niesprawiedliwość. ! Kara śmierci i konfiskata majątku, to mała kara dla firm, polityków, księży, naukowców i biznesmenów …)

Ta nagroda, nagroda wiecznej władzy kastowej, jest darowana każdemu, kto zgodzi się sprzedać własny naród, idei kastowego okultyzmu.

Nie zauważyłeś, że okultyzm niszczy państwa, odpowiedzialne za proces wygnania grupy A-bra/h/m i grupy Rusa. Niszczone są kraje słowiańskie w tym Polska i Rumunia oraz Palestyna, która została okradziona, z tożsamości narodowej, w drodze tworzenia sztucznego państwa degeneratów, fałszujących historie świata.

http://ligaswiata.blogspot.com/…/wygnani-sowianie-grupa-bra…

Sprzedano was, a raczej wydzierżawiono przez zarząd firmy handlowej, o swojsko brzmiącej nazwie Polska, do całkowicie nieopłacalnej dla ludzi i polski pracy …

http://ligaswiata.tumblr.com/…/cywilizacja-jaka-cywilizacja…

Świadomość

Chciałem, i ciągle chce, coś wam uświadomić, przegraliście wojnę religijną, ustrojową, poglądową i kulturową, zniszczyliście własne dziedzictwo, niszcząc tożsamość własnego ludu …

Daliście się, całkowicie zniszczyć, poniżyć i napiętnować, nie macie własne tożsamości, poglądów, świadomości realności zachodzących procesów życia w sztucznych tworach kastowych.

Wychodząc na ulice, nie wiedzę koszulek z napisem kocham Lechię, Polskę, Poznań, Kraków czy Warszawę, za to choć większość z was, nigdy nie było w Londynie czy Nowym Yorku, kojarzycie patriotyzm z miłością do miast identyfikujących się z imperium współczesnego, uniwersalnego podboju …

Jak ocenią was, wasze wnuki, prawnuki, gdzie podziała się niezależność, suwerenność państwa, patriotyczna wolność i przynależność krwi …?

http://swiatowaliga.blogspot.com/…/rewolucja-deprawacji-kob…

Wszystkie systemy komputerowe, informacyjne są pisane w języku angielskim, oznacza to, że jeśli dojdzie do jakiejkolwiek katastrofy naturalnej odnajdziemy szczątki kultury anglosaskiej – kultury okultystycznej, powstałej na bazie nowej idei wypędzonych psychopatów i degeneratów.

To jest modny dziś mix orientu, bliskiego wschodu, okultyzmu i lepienia prawdy z kawałków kłamstw.

Widziałeś reklamową czapkę, długopis, baner…, reklamująca Słowian, Lechię, prawdziwą idee tradycji, wolności, wierności czy nacisk na prawdę w życiu codziennym. ?!

Nie, ale za to każdy z was, ma w domu czapkę trującej was Coca Coli, redukującego was to roli gladiatorów Adidasa, kreujący sztuczny wyścig technologiczny firmy Sony, czy masońskiej przykrywki działania służb specjalnych – Apple’a … Macie gazety i filmy, propagujące zło i amerykańską, babilońską, egipską … kulturę kastową.

Nieważne czy firma powstała w Anglii, USA, czy Chinach, napis jest w języku angielskim (Posłuchaj jak brzmią słowa, to język zdegenerowanych Słowian – https://vimeo.com/157706614), pomimo że język ten powstał na bazie języków starosłowiańskich … Nie wierzysz. ?Oznacza to, że nie potrafisz już odnaleźć prawdy, w chaosie wymyślonych kłamstw …

W annałach historii, wasze wnuki odnajdą tylko fałszywe narody, fałszywe języki, wymyślone tytuły i wiarę w systemy kastowe … Nie ma dla ciebie miejsca przy stole władzy, na szczycie góry z której roztacza się widok na przyszłość … Dla ciebie istnieje tylko kontrolowana przez rządy i urzędy kloaka.

Gdzie jest, zdeptana również i przez was prawda.? Macie cyrk Wielkanocy, kult słońca, ludzi bogów, idee koła fortuny, kast, Boże narodzenie, orgie, zamach fałszywej flagi, wyzysk kastowy …

Przez głupotę ginięcie tylko wy, nikt nie dotyka waszych władz, bo to one koordynują zamachy, wojny i rewolucje, partie, kościoły i wasze pogrzeby.

Gdzie ???

Tylko, gdzie podziała się prawda i wolność.?! Najpierw trzeba znać sens słów, aby stopniowo dochodzić, do odkrywania ich znaczenia dla życia człowieka …

Wypaczone społeczeństwo i jego historia, zostało sprefabrykowane z gotowych niemoralnych standardów, kupili was od waszych zdegenerowanych (wybranych przez obcych, najgłupszych przedstawicieli narodu) władców, pierwszych książąt i królów, za nic nie warte złoto, korony, tytuły i obietnice wiecznej władzy …

I na Boga mamy racje … ,a wy się tego boicie, wypierając wypowiadane przez nas słowa …

https://www.facebook.com/DydymusCytaty/posts/488737851317826

Oglądacie sprefabrykowane dzieła sztuki, uczycie sie o wykreowanej na potrzebę mas historii i oglądacie sztuczne wykreowane monolity, mające przybliżyć was do anglosaskiej kultury i kastowego dziedzictwa.

Popatrzcie na Stonehenge, Zakon Szpitala Najświętszej Maryji Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie – a, tak naprawdę – Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem, Ordo Theutonicus, Watykan, Konstytucje, prawa …

Okultyzm, to iluzja ubrana w strojny, paradny ubiór (złoczyńca jest zawsze lepiej ubrany od bohatera), nie mająca wewnętrznej wartości i prawdy, której historie, poprzez naiwność tworzycie każdego wymyślonego dnia.

Piorąca wasze mózgi telewizja, nie poświęciła Słowianom nawet 0,1% czasu emisyjnego w święta … Śmiejesz się słysząc, że Wielkanoc to Jare Gody, śmiejesz się, jak wiejski głupek …, z samego siebie …

Dlaczego, dlaczego Słowianie, a w szczególności Prasłowianie to temat tabu !? Dlaczego dozwolony jest tylko temat Mieszka I, sprzedającego lechitów Watykanowi i imperium rzymskiemu za koronę i wieczną władze, nad podporządkowanymi przez kościół i zakony niewolnikami …

Dzisiejsi kapłani i politycy, to następcy zdrajców, przestępców i chorych psychicznie dewiantów … Popatrzcie, na te mordy kreujące iluzje życia dla władzy, siły i zemsty.

Nie pozwólmy, aby zniszczono dziedzictwo Lechii, zniszczymy chrystianizm / kult sztucznego słońca, kast, hierarchii i okultyzmu.

Kapłani i politycy, pochowamy was, aby Lechia, mogła odzyskać niepodległość, wolność i dar samostanowienia. Tylko tak, uda się narodowi, odzyskać tożsamość narodową.

Szanowanie inności, ma tylko wtedy sens, jeśli inność jest przejawem prawdy, mądrości i logiki. Tolerancja względem zła, głupoty, fałszu i zdrady nie jest dozwolona, bowiem jej działanie wpływa na rozwój normalności, prawdy i moralności.

Powinniście zrozumieć, ze głównym powodem zbrodni, są przestępstwa odbywające się na psychice naiwnego, pokrzywdzonego człowieka. Dlaczego nie karzemy kłamców, zdrajców i krzywoprzysięzców. ?’

Wasza prawda.?! Nieistnieje.!

Historia do wyrzucenia.
Kalendarz do wyrzucenia.
Religia do wyrzucenia.
Władza do wyrzucenia.
Nauka do wyrzucenia.
Wszystkie te kłamstwa tworzą nieistniejąca tożsamość …

Nie wiecie gdzie, kiedy i dlaczego żyjecie. Człowieka tworzy świadomość, tożsamość, dziedzictwo…?!

Najgorsza i najbardziej absurdalna książka fantasy, ma w sobie więcej prawdy, niż otaczający was świat.

Jeśli chcecie poznać prawdę … Idźcie na południe na sam kres …

„Nikt, nic trudnego i zakazanego nie czyta i niczego niepoprawnego nie szuka; jeśli czyta, nie rozumie; jeśli rozumie, natychmiast zapomina i zaczyna walczyć z samym sobą, z własnym bólem i własną nielogiczną prawdą.

Tak zniszczono i zastraszono wolnych panów, kreatorów cywilizacji, Lechitów, niszczonych przez swoich zdemoralizowanych braci …”

Nie ma ludzi wolnych, idealnych, samoograniczających swoją moc i samostanowiących, bowiem kultura deprawacji, okultyzmu, pesymizmu zniszczyła wiarę w samoistny geniusz człowieka, zastępując go doskonałością wybranych kast i autorytetów.

https://manipulanci.wordpress.com/…/manipulacja-procesem-n…/

Szukanie obcych form życia, mija się z celem, w czasach gdy większość człekopodobnych istot nie potrafi znaleść człowieka w człowieku, i prawdy w historii.

Jeśli, nie potrafisz wybrać siebie na swego pana, ktoś wybierze ciebie abyś służył jemu … Teraz rozumiesz kłamstwo religi, kłamstwo władzy monarchii i polityki. ?!

Samostanowienie, samoograniczenie, prawda, wolność to tożsamość !

Myśli, są bardzo niebezpieczne, dlatego zrobiono wszystko, abyście przestali myśleć, zewnętrzny nauczyciel, jest posłańcem złego, wewnętrzny nauczyciel, jest kreacją prawdy.

Zastanów się, po co gloryfikować kogoś, kto nigdy nie uchonoruje ciebie . !

Każdy kto wspiera partie, religie, system kastowy, zapomniał czym jest patriotyzm, wolność, prawda i samostanowienie, stając się niewolnikiem, zatracającym słowiańską tożsamość.

Liga Świata
Dydymus

http://samostanowienie.blogspot.com/2016/03/zagubiona-tozsamosc.html

https://www.facebook.com/ligaswiataeurope/posts/757189431048608

10685461_622656277846556_224138626668511135_n 11261928_1589435871303934_5480176104820894468_n1511024_811895735544188_969221265295932033_n 1535512_565306936897383_1117387384_n

Reklamy

8 komentarzy do “Polska Lechia… Gdzie nasza tożsamość …? Gdzie nasza Słowiańskość w państwie Polskim ..?

 1. Biały Wilk

  Wszystko „ładnie i pięknie”, tylko jeżeli autor używa zwrotu „Was, Wasze”, to znaczy, że stawia siebie ponad „Nas”, a skoro stawia siebie ponad „Nas”, to Nami nie jest – a skoro nie jesteś z Nami an itym bardziej Nami, to dlaczego mamy Cie słuchać?

  Moralizatorski ton i wywyższanie się ponad Nas… czy tędy droga do ludzkich serc? Na pewno nie do mojego

  (a artykuł i przemyślenia naprawdę trafne i dobre)

  Odpowiedz
 2. Serafin

  Zgłoś się na doradcę do ministra spraw wewnętrznych – masz bankowo robotę, tylko po cichu żeby reszta o tej „herezji”narazie się niedowiedziała, jako główny konsultant ds wiary. Taki bowiem skrajnie ortodoksyjny rząd nie utrzyma się bez wsparcia filozoficzno-religijnego dla swojej machiny propagandowej bez której nie potrafi rządzić.
  Ten tekst nadaje się idealnie, aż ocieka nacjonalistycznym, separstystycznym izolacjonizmem nie wspominając o słownictwie epatujacym karykaturalna obrazem wszystkich innych nie-Słowian a przecież Słowianie pochodzą od Słowa, są tymi którzy wyslawiaja i nie godzi się używać takiej mowy.
  A dalej to już prosta droga do dyktatury opartej na rodzimej wierze a raczej jej elementach wykorzystanych propagandowo.

  Odpowiedz
  1. huntdar Autor wpisu

   Jak nie jesteś Słowianinem to po co czytasz i się wypowiadasz w tematyce Słowian?
   Słowianie od Słowa … Słowo od Słowian , a nazwa Słowianie a dokładniej Sławianie jest związana z czymś innych i jej pochodzenie także.
   Przestań siać dezinformacje i wypisywać skrajności o dyktaturach i inne brednie. Ustrój Słowiański jest w waszym zakłamanym świecie zwany „demokracją bezpośrednią” , ale i tak nie pojmiecie o co chodzi.
   Sprawa ma się prosto cudzoziemcy stracą swoje przywileje, skończy się pasożytowanie na Słowianach i dlatego was boli. Taka prawda.

   Odpowiedz
 3. Kutela

  autor pewnie świadomie pominął taki istotny drobiazg jakim było masowe wówczas sprzedawanie własnych rodaków muzułmanom w niewolę. Chce może powrotu do tamtych czasów i tamtych zwyczajów.

  Odpowiedz
  1. huntdar Autor wpisu

   Raczej nie i zależy w jakich czasach, poczytaj o działalności tzw tajnych zakonów. Już za czasów Pitagorasa były próby tworzenia multikulti. Czyli wytworzenia sztucznych nacji hybryd, którymi łatwo byłoby manipulować do własnych celów po wszczepieniu im ideologii itd.
   Dawniej toczone były wojny po to by zdobyć min synów pierworodnych lub dziewice z narodów słowiańsko aryjskich po to aby podnosić inne narody genetycznie. Później ci ludzie po wykorzystaniu mogli być dopiero wzięci do niewoli . Czytaj Prawa Rita. Dowiesz się po co i dlaczego.
   Wiadomo nie każdą bitwę się wygrywa.

   Odpowiedz
 4. Mgd

  Jestem Za!!!
  Koniec litości nad okupantem, litość to zbrodnia!
  Trzeba mocno i twardo stanąć w obronie Słowiańskości- naszej kultury, tradycji, naszego dziedzictwa!
  Co możemy zrobić? Jak działać?
  Samemu nie da rady. Mogę jedynie uświadamiać znajomych choć to nie wiele daje bo są tak ogłupieni że nic do nich nie dociera. Co robić?

  Odpowiedz
 5. Nidzwiadek

  Niemialem czasu przeczytac wszystkiego ugory, ale troche wyczytalem, duzo i jest prawdy w tym przekazie. Ciesze sie, ze sa tacy Polacy, ktorzy jeszcze pamietaja o naszym rodowodzie. Slowianskosc jest piekna.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s