Wojna hybrydowa – nowoczesna wojna.

„Wielu ludzi żyje obawami o III wojnę światową, a co jeżeli ona już trwa ? Kto powiedział, że ma wyglądać tak samo jak II ws?  Ta wojna trwa cały czas od tysięcy lat.

W wyniku działania inżynierii społecznej ludzie mają wdrukowane błędne myślenie w rozpatrywaniu dziejów i czasu, a co za tym idzie rzeczywistości.  I taki ma być właśnie efekt działania tej inżynierii na ludzi, czyli niemożliwość postrzegania ciągłości wydarzeń.

Jeżeli  cofniemy się w czasie nawet o  400 lat, to każde z tych wojen miała jakieś cele, które zostały osiągnięte lub nie, ale nie powtarzało się nic dwa razy. Ale jeżeli założymy, że osiągnięte cele były małymi kroczkami aby umożliwić kolejne działania, które nie byłyby możliwe do uaktywnienia bez dokonania kroków w poprzednich wojnach. Co jeżeli dziś już nie trzeba prowadzić wojny na armaty, karabiny, bomby i granaty ? Np.: Waluta światowa. Źródło napędu. System finansowy i ustrój polityczny – struktury państw kolonialnych. Usunięcie elit narodów. Podstawy do III wojny.

Na czym miałaby polegać nowoczesna wojna?

Głównym jej orężem jest inżynieria społeczna. Są to działania, krótkofalowe oraz długofalowe (niezauważalne).  Jest to tak potężny oręż, że w swoim arsenale może być wykorzystany w wielu przestrzeniach. Od urobienia umysłów ludzi  – od jednostki po masy społeczne – po kamuflaż określonych środowisk/ grup by umożliwić im działania poprzez stworzenie im w przestrzeni określonych ideologii wśród narodu czy społeczeństwa. Czyli dania im narzędzi w rękę.

Kim byliby żołnierze w takiej wojnie ?

Żołnierzami byliby wtedy zainstalowane i hodowane w narodzie i jago państwie, które jest celem, hybrydy czyli tzw v kolumny. Ich zadaniem byłoby udawanie członków narodu, przenikanie do ich struktur,  budowanie autorytetów, ale i też tworzenie całych warstw  społecznych i  grup politycznych mających oddziaływanie na masy społeczne, a po dojściu do władzy sterowanie państwem.  Podporządkowanie państw pod warunki agresora lub systemu, który mu służy Az do zdominowania całej planety. No bo temu przecież służy Nowy Porządek Świata.  Podbitemu narodowi wydawałoby się,  że ma swoje państwo, a tak naprawdę jego państwo podłączone by zostało do systemu państw kolonialnych,  a jego rządy z v kolumn służyły by elitom tych państw kolonialnych, a które ludzie nazywaliby swoimi rządami. Takie v kolumny budowałyby swoje struktury ustrojowe w państwie niewoląc całe narody. Nie bądźmy naiwni, nie byli by to ludzie tylko przekupieni za obcy kapitał i prowadzeni przez obcą agenturę aby w nagrodę żyli w bogactwie. To byłoby za proste. W grę wchodzi wyrafinowana inżynieria genetyczna. Od tworzenia jednostek poprzez hybrydowe nacje jak to miało miejsce w przeszłości. Poprzez znajomość wiedzy genetycznej  wróg wchodzi w dany naród aby się do niego upodobnić, ale poprzez manipulację drogą puli przekazywania genów pozostawia naturę  usposobienia określonego jestestwa własnego narodu. Wyłapywani też są  tzw ludzie mali, zepsuci, którzy nie mają w danym narodzie wykształconych jeszcze wartości etyczno moralnych i ciał mentalnych aby pełnić odpowiedzialne funkcje w społeczeństwie. Muszą wiele się nauczyć poprzez swoją drogę życiową . W narodzie nie naruszonym to są najniższe warstwy społeczne. W narodzie podbijanym w wyniku wojny hybrydowej wróg robi z tych ludzi swoich żołnierzy. Tzw „mierni, ale wierni”.  Za korzyści materialne i pochwały obcego będą niszczyć i niewolić własny naród.  Takie postawy nie byłyby możliwe u normalnego przedstawiciela narodu. Te warstwy  też stanowią budulec genetyczny dla obcych i hodowanych v kolumn. Ale żeby nie było za łatwo. Wróg wykorzystuje mieszanie się genetyczne po to aby osłabić i unicestwić dany naród , pozbawić go żywiołu, jestestwa, jedności kulturowej. Wobec czego jeden naród traci swoje elity, a drugi agresor je utrzymuje i posiada przewagę w jasności swojego działania. Nie oszukujmy się. To jest wojna hybrydowa.

Czym były by zatem maszyny wojenne czołgi, samoloty , karabiny, amunicja.

Amunicją i paliwem będą tu pieniądze, a raczej system finansowy oparty na dług – lichwa. Ten kto kontroluje podaż pieniądza ma władzę. Tworzone są poprzez system różne mechanizmy od waluty światowej, poprzez fundusze.  Za pomocą tych środków są wspierane  żołnierze w wojnie hybrydowej, aby nie musieli pracować, a mogli skupić się na działaniu, w przeciwieństwie do atakowanego narodu, który musi pracować i nie ma czasu na działanie w systemie.  Ludzie będą już tak zmanipulowani inżynierią społeczną, że będzie im się wydawało, że nie można żyć inaczej bez pieniądza i partii politycznych.

Czołgami i samolotami były by obce koncerny/firmy.

Wjazd takiego koncernu do podbijanego państwa to jak wjazd w czasie wojny dywizji czołgów i okupacja danego obszaru. Takie koncerny dzielą dane państwo na obszary do wyzysku, narzucają swoje okupacyjne warunki wygodne dla okupanta i jego interesu, a nie dla państwa, którego obszar jest podbijany. Dlaczego?  Żywotny interes narodu jest inny niż interes obcych koncernów.  Taki naród nie ma szans na godne życie i wynagrodzenia oraz budowanie własnego ustroju. Rodzime firmy lokalne zostaną zniszczone przez obce koncerny, które nie podlegają regułom ekonomicznym – rządy v kolumn umożliwią im działanie zablokują działanie rodzimym narodom, aby ci stawali się niewolnikami drugich. Lokalne życie regionów będzie gasło. Zamiast własnej dywizji wojskowej w twoim rejonie stacjonuje obca z jasnym celem  wyzysk jak najtańszym kosztem i eliminacja konkurencji. Niewolnictwo.

Latającymi kulami byłaby wojna informacyjna jako jedno z narzędzi inżynierii społecznej.

Taka wojna informacyjna to wyrafinowana inżynieria społeczna mająca na celu urobić masy społeczne.  Jej celem jest twój umysł i duch. Duchowość ( nie mylić z religią, która też jest narzędziem inżynierii społ. ) należy zdegradować aby narody się nią nie kierowały. Wszelkie odstępstwa od prawości cię degradują. Następnie celować pociskami informacyjnymi w umysły ludzi, aż całe masy narodu oderwane zostaną od swoich korzeni i tożsamości, a będzie można im budować ich charaktery.  Wdrożyć im przekonania, które będą stanowić ich rzeczywistość podległą agresorowi.  Stworzyć kilka balonów światopoglądowych w celach politycznych aby wyeliminować  rodzimą racje stanu.  Spustoszenie jakie może siać w umysłach społeczeństwa jest niewyobrażalne. Naród z podkopanym jestestwem i tożsamością oraz własną rodzimą kulturą jest  jak drzewo bez korzeni na wietrze.  Takim ludziom bez systemu wartości lub z wywróconym systemem wartości jest narzucany pożądany światopogląd poprzez tworzone ideologie. W ten sposób zmanipulowane społeczeństwo może żreć się między sobą o to, która ręka agresora ma go okupować lewa czy prawa.  W dodatku taki naród zostanie brutalnie podporządkowany innemu narodowi oraz będzie stanowił gnój na, którym wyrośnie obcy naród i tanią siłę roboczą. Media takiego państwa będą leżeć w obcym kapitale, tak żeby naród nie mógł ze sobą się komunikować.

Jak zakończy się los takiego narodu i jego państwa. Naród kolonizowanego państwa stanie się tania siłą roboczą bez prawa do samostanowienia. Rządy v kolumn doprowadzą do przejmowania majątku i firm rodzimych przez obcy kapitał, tak że większość rynku i gospodarki będzie należało do firm obcego państwa kolonizującego. Ostatnimi podrygami takiego państwa i rządów v kolumn będzie podnoszenie podatków i zaciąganie długów oraz oddawanie własnych zasobów obcym firmom. Naród zostanie z niczym. Państwo będzie bankrutem w tym systemie.  W dodatku będzie zależne bo w tym samym czasie wróg buduje swoje struktury władzy , które wykorzysta po ogłoszeniu rozbiorów takiego państwa.

Między kim, a kim ta wojna jest ?

Jedna strona ta, która jest atakowana w tej wojnie hybrydowej oczywiście nie będzie potrafiła stwierdzić i rozpoznać wroga tak będzie ogłupiona i urobiona.  Jakby zdawała sobie sprawę z własnego jestestwa nie oddawałaby własnego państwa obcym. Druga strona doskonale zdaje sobie sprawę kim jest i jaką politykę prowadzi.

Jest to wojna genetyczna między  grupami różnych gatunków i drzew genetycznych. Biorąc przekrój mapy genetycznej nakładając go na obecną mapę państw i uzupełniając historią mamy do czynienia ze starciem dwóch sił R1b + J  z R1a. Czyli Erubinów + twarów z Ariami/Słowianami.

Grupa R1b+J tworzą sobie sztuczne prawa gdzie potem zmuszają innych aby żyli po tych prawach. Prawa rzymskie, greckie, Syjonu, dekalogi,  itd. Tworzą państwa kolonialne po imperia  oparte na prawie morskim i handlowym. To co scala ludność tych państw to ideologia, religia, system i to sztuczne prawo. Ludy biorobotów.  Społeczność tych państw to niewolnicy zwani obywatelami – status administracyjno prawny w ich systemie. Albo sami będą niewolnikami albo będą niewolić innych. Żywotny interes tych państw kolonialnych to wyzysk z innych państw i narodów. Czysty materializm i komfort. Inaczej ich struktury ubożeją i wewnątrz może dziać się wszystko.

Grupa R1a żyją po prawach naturalnych i duchowości, tworzą przejawem swojego jestestwa kulturę np. kultura wedyjska, słowiańska. Tworzą państwa dziejowe wywodzące się z konkretnego narodu oparte na kulturze, to co scala taki naród to geny, kultura, obyczaje, tradycje, jestestwo itd. Oparte są prawo naturalne. Żywotny interes tych państw to rozwój kultury, jestestwa, za którym  ma iść wzrost materialny.

Jest tu zderzenie dwóch przeciwstawnych sił, żywiołów, różnych jestestw, usposobień, pragnień życiowych, przeciwstawnych natur.

Dziś zdecydowanie przeważa grupa R1b +J. Niestety dla nas grupy R1a. W tej wielo złożonej wojnie niestety przegrywamy. Wymazano nam dzieje, wyrwano rodową kulturę z korzeniami, a wraz z nią wiedzę poprzez co jesteśmy jak ślep, głusi i bezrozumni. A w to miejsce jest nam wszczepiane zwyrodniałe technokratyczne społeczeństwo.

Niestety jeżeli w porę się nie obudzimy i nie zaczniemy żyć po swoich regułach tak możemy przegrać tą wojnę, a pamięć o nas zaniknie. Wymażą nas z dziejów lub nazwą inaczej, zaszczepią, zredukują, zabiorą prawo do rozmnażania, prawo do ojczyzny , ziemi i narodu. Taki będzie finał tej wojny hybrydowej.  Czy obudzimy się w porę ? Czy ludzie dostrzegą w końcu co mogą stracić ?”

 

Źródło: wszechświat.

Obrazy:  wyszukiwarka: https://www.google.com/search?q=wilk+w+owczej+sk%C3%B3rze&tbm=isch&ved=2ahUKEwiC_pP5q8_pAhUOH5oKHVWDCKkQ2-cCegQIABAA&oq=wilk+w+o&gs_lcp=CgNpbWcQARgAMgQIIxAnMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAOgQIABBDOgQIABAeOgQIABATUNbEKVjs4ilg0fMpaARwAHgAgAF9iAHTCJIBAzguNJgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1n&sclient=img&ei=DubLXoK_J46-6ATVhqLICg&bih=654&biw=1366&client=firefox-b-d

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s