Zarządzanie oczekiwaniami – „Managing expectations”

“Zarządzanie oczekiwaniami  – jest to termin jaki wypowiedział wtedy przyszły premier Polski, ujęty w jego zachwycie nad kolejną metodą inzynierii społecznej sostowanej przez elity państw kolonialnych zachodu.

Co to dla nas to znaczy i co nam to mówi ?  Te słowa padły i są na nagraniach i potwierdzają bardzo dużo. 

Konkretnie to, że na świecie ukształtowała się pewnego rodzaju wartwa ludzi zwanych elitami w kręgu międzynarodowym fundująca pozostałej części  ludzkości świata cykle resetowe. Cykle utrzymujące, stymulujące ludzkość  na określonym poziomie rozwoju technologicznego pozwalającego tej warstwie elit utrzymać władzę  i kontrolować liczebność pozostałej części ludzkości.

Polega to na tym, że prowadzone są cykle resetowe co pewien okres czasu . Okres ten określają dwie zmienne: nasycenie się piramidy bogactwa elit (poprzez pieniądze /kapitał– system kontroli ) wdrożonych przez nich systemach kolonialnych oraz rozbudzona  świadomości ludzi do stopnia, w którym prawie są zdolni do przeciwstawienia się i obalenia elit.

Cykle te maja na celu zniszczenie większości do poziomu głodu, zmniejszenia  liczebności, wymazania pamięci dziejów poprzednich  oraz ponownie odbudowanie w określonych technologiach mających utrzymać resztę w zniewoleniu, a zarazem powiększając ich kapitały. Robią to poprzez kryzysy, wojny, epidemie.

Pięknie ten proces określają ponownie słowa przyszłego ówczas premiera Polski, że jedni będą kopać rowy, a drudzy zakopywać za miskę ryżu.

Czyli proces ten powtarzać ma się w kółko.  Ta warstwa elit będzie akumulowała w ten sposób kapitał by w końcu skolonizować całą planetę.

“. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała….. My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier***, ku*** i rowy kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania.

Dodatkowo co jeszcze wynika z tych nagranych zakulisowych treści, o których pozostała część ludzkości ma być nieświadoma.

Wynika i potwierdza się to, że jest ta warstwa elit, na którą „we the people” ma pracować w nieskończoność.

Kim są „we the people” ?  Dla nich jesteśmy zasobem ludzkim, którym ma się zarządzać, który ma być wyzyskiwany, którego celem jest pracowanie i utrzymywanie w dobrobycie tej warstwy elit.  Dodatkowo „We the people”ma być nierozgarnięte, czyli utrzymywane przez te warstwy elit na niskim poziomie rozumowania i świadomości, z tego względu, że My Ludzie już jesteśmy tak zdegradowani, że nie rozumiemy, że sami powinniśmy dbać o swój rozwój, a nie oddawać go w cudze łapy.  Określając to bardziej bezlitośnie bydłem roboczym, zniewolonym motłochem.

Kolejno poprzez te treści potwierdza się, że prowadzona jest wojna hybrydowa pod osłoną inżynierii społecznej przeciw narodom kulturowym ( zwłaszcza narodom słowiańskim).  V kolumny osadzone w państwach są organizowane poprzez określone systemy zarządzania koloniami w zależności od czasu. Tak np. dziś poprzez partie i demokracje (której nikt nigdy na oczy nie widział, a przez którą świat płonie).

Kiedy już naród zostanie urobiony i poprzez kolorowe demokratyczne rewolucje partie  przejmą władzę i wdrożone zostanie prawo systemu kolonialnego (prawo morskie), stosowane jest właśnie zasada „Management of expectations” (zarządzanie oczekiwaniami) – czyli powolne gotowanie żaby na określonych frontach, które zdobywają. 

Idealnym przykładem kolonizacji jest Polska i Polacy. Po kolorowej rewolucji 89r. partie przejmują władzę i zaczyna się zarządzanie oczekiwaniami na „we the people”.  Oczywiście Kolonizatorzy nie mogą u władzy trzymać ludzi bystrych i to z kolonizowanego narodu bo tacy by przejżeli wszystko ( kierują się wartościami nie materializmem)  i organizowali własne struktury, a takich niemoralnych i nieetycznych gamoni, którym pomachają pieniędzmi przed nosem, a ci wykonają największe świństwa.

Od ponad 30 lat „we the people’’ w Polsce jest zwodzone oczekiwaniami dobrobytu, odbudowy, rozwoju i polepszenia byty materialnego jednostek. I co się dzieje? Dzieje się to, że naszym kosztem bogacą się państwa kolonialne i ich ludy, my tracimy swoją własność, aktywa, zasoby, produkcję, gospodarkę i rolnictwo.  Ba dziś już tracimy swobody,  prawa i wolność do ŻYCIA! Nic się nie zmienia ludzie. A jaki jest sens utrzymywania tych partii i tych ludzi z waszego garbu i niewolnictwa?

Co teraz pandemia, głód i powiedzą wam, że macie pasa zacisnąć na kolejne „dwa tygodnie”…

Nadchodzi kolejny Reset bo piramida oszustwa ulega nasyceniu.  Ludzie zaczynają dostrzegać, że demokracja to pic na wodę, system finansowy to następny haczyk, politycy to stado gamoni bez wartości nie wartych uwagi, wzrasta przebudzenie.

Dlaczego polska miernota polityczna przeszła na stronę v kolumn w prowadzonej przeciw nam wojny hybrydowej i  działa na rzecz tej warstwy elit państw kolonialnych ? Bo liczy, że przetrwa reset i zostanie przygarnięta do kręgów elity po.

Zastanówcie się jako naród, gdzie w tym wszystkim wasze życie, wasza kultura rodzima, wasz ustrój rodowy, wasi rodacy bracia i siostry? Jak długo zamierzacie być zniewoleni w obcym systemie kolonialnym , ograniczani i karani batem przez v kolumny kreujące wam jak macie żyć ? Jak długo macie zamiar być „we the people”  w tej haniebnej dla was grze i roli ? .”

Poniżej fragment treści z nagrań demaskującej teatr.

„Morawiecki i Jagiełło dyskutują też dużo o światowych kryzysach gospodarczych. Obecny premier mocno komplementuje działania liderów państw UE Angeli Merkel, Nicolasa Sarkozy’ego oraz Francoisa Hollande’a. Przy czym zwraca uwagę, że oczekiwania ludzi zostały zbyt mocno rozbudzone, a najlepszym lekiem na zmniejszenie tych oczekiwań zawsze była… wojna.

Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa… Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.

(…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania.

Matuszewska: No, ale to jest trudne.

Morawiecki: To… To jest trudne. To będzie… To (…) dziesięć do dwudziestu lat lub wojnę.

Matuszewska: Tak.

Morawiecki: Nie chcemy tej wojny, więc to, co robi Merkel, jak się nazywa… Obama, prawda i tak dalej, fantastyczna robota.

Chwilę później Matuszewska dodaje, że „przyzwyczaić się do lepszej sytuacji jest daleko łatwiej niż do gorszej”, na co Morawiecki odpowiada: „Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”.”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-tasmowa-to-mowil-mateusz-morawiecki-na-tasmie-od-sowy-i-przyjaciol/247cq75

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s