Słowianie . Wartości Kobiet.

Słowianie . Wartości Kobiet.
Mądrość, wiedza, moc, siła, urok, dusza, piękno i uczucia naszych słowiańskich kobiet były nieocenione, dawały naszym słowiańskim mężczyzną miłość, ochronę , otaczały opieką, uczuciami, dając siłę, natchnienie , sławę i chwałę czyniąc ich niezwyciężonymi. A przede wszystkim tworzyły i zradzały rodzinę.

Dlatego od wieków nasze boginie słowiańskie były prześladowane i niszczone.

„chrześcijańskie ludobójstwo
….Hierarchowie przyjęli w zestaw zasad dotyczących rodziny punkt o wykorzenieniu i zniszczeniu zasad Wedysjkiej nauki o rodzeniu i wychowywaniu dzieci , prześladowania Wiedźm (Wiedujuszczaja- czyli wiedząca Matka ) , ogłoszenia ich służkami szatana i postarali się je wszystkie zgładzić. Bez tej wiedzy ruskie ( słowiańskie ) kobiety nie rodzą już pełnowartościowych dzieci ( słowiańskich) . Czy to można nazwać planowanym ludobójstwem ? Dziś 17 % ( materiał sprzed kilkunastu lat- więc dziś dziś może jeszcze mniej !)………( demograficzny próg urodzeń danego narodu, poniżej którego nie można przekroczyć ??)………….a uczeni wiedzą, że próg 18 % powoduje, że następują nieodwracalne procesy i społeczeństwo wyradza się i umiera. Kto zaczął zabijać Wiedźmy ? Chrześcijanie. Jeśli oni nazywają czarownicą tą, która jest po prostu Matką-mędrcem, czyli taka, która zna wszystkie tajemnice jak urodzić doskonałe potomstwo .
Było tak, dziewczynka wychowywała się od maleńkości nazywali ją Niewiastą, czyli taką która uczyła się jak być dobrą żoną i doskonałą matką. Później nazywaną ją Wiastą, gdy już nauczyła się wszystkiego. Następny stopień doskonałości określano mianem Wiedunia – tak która znała siebie ( Ja-Wieduszczaja) , czyli wie wszystko o prawidłowym zaistnieniu rodziny , a Wiedźma to ta , która już rodziła dobre dzieci – zdrowe, silne , mądre, tą nazywano Wiedźmą. ( Wiedze –ma)
U nas istnieje taka nauka, a chrześcijanie wszystko to niszczyli, całą to wiedzę , a Matki zabijali . ( aby nie było ciągłości wiedzy, jej przekazywania, a zatem możliwość ingerencji w naród i wyradzanie go) Czy oni uczyli jak dobrze rodzić ? – nic podobnego !!! Oni tylko sławę swojemu judajskiemu Bożkowi, a niczego dobrego nie uczyli. To co oni mogą wnieść dobrego ? – wszystko o czym mówiłem jest zakazane, czy to jest ludobójstwo ? naturalnie, że to również jest….”
Fragment jednego z obszernych wykładów z Rosji na temat dziejów przeszłych mających skutek dziś.

Mimo tych wszystkich cierpień, inkwizycji, prześladowań, wojen, okupacji i dzisiejszego uciemiężenia przetrwaliśmy i żyjemy i teraz się odradzamy !
A nasze słowiańskie kobiety nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa ….. i na pewno przyczynią się do odrodzenia piękna chwały i sławy Słowian !!! ..”Natchnionego życia Słowian” !

YJO-_khkG38

https://www.youtube.com/watch?v=e3NmTK8XA_c

1 komentarz do “Słowianie . Wartości Kobiet.

  1. Małgorzata Konstańczak

    Ciekawi mnie czy z racji propagowania Słowiańszczyzny macie poczucie abnegacji? Dystansu otoczenia a czasem wręcz wrogości?

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s